Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Vazelīneļļa, 40 g

Eur 3,00 40 g
daudzums
Produkts nav pieejams

Vazelīneļļa, 40 g. Vazelīneļļa pieder pie ķīmiski inertām eļļām jeb „slīdvielām”, kas iedarbojas zarnu traktā, mīkstinot zarnu saturu, zarnu darbību neietekmējot.Vazelīneļļu lieto funkcionālu aizcietējumu gadījumos, t.i. gadījumos, kad zarnu kūtrums saistīts ar nepareizu diētu, mazkustīgu dzīves veidu.To iesaka vēdera izejas mīkstināšanai hemoroīdu gadījumā vai sāpēm taisnās zarnas un anālās atveres. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Vazelīneļļa, 40 g.

 

Vazelīneļļa pieder pie ķīmiski inertām eļļām jeb „slīdvielām”, kas iedarbojas zarnu traktā, mīkstinot zarnu saturu, zarnu darbību neietekmējot.


Vazelīneļļu lieto funkcionālu aizcietējumu gadījumos, t.i. gadījumos, kad zarnu kūtrums saistīts ar nepareizu diētu, mazkustīgu dzīves veidu.


To iesaka vēdera izejas mīkstināšanai hemoroīdu gadījumā vai sāpēm taisnās zarnas un anālās atveres apvidū.

 

sastāvs
Aktīvās vielas: Vazelīneļļa (Paraffinum liquidum), palīgvielu nav.

 


lietošana

Pirms lietošanas bērniem nepieciešams konsultēties ar ārstu, lai izvērtētu aizcietējuma iemeslu.
Vazelīneļļu nedrīkst lietot bērniem līdz 3 gadu vecumam, jo zāles bērniem līdz 3 gadu vecumam ir kontrindicētas.
Ieteicamā deva, kas atvieglo vēdera izeju ir: Bērniem no 3-12 g.v. sākuma deva 1 deserta karote eļļas. Ja ārstnieciskā efekta nav, devu ik 3-5 dienas palielina par 1-2 tējkarotēm (karošu tilpuma attiecības: 2 tējkarotes = 1 deserta karote), nepārsniedzot kopējo tilpumu – 2 deserta karotes, līdz ir pietiekoši mīksta vēdera izeja, bet, ja bērnam vēdera izeja neuzlabojas pēc devas dubultošanas (pēc 6-10 dienām), nepieciešama atkārtota ārsta konsultācija, lai precizētu aizcietējuma cēloni.
Pieaugušiem un gados vecākiem cilvēkiem – 1 - 3 ēdamkarotes Vazelīneļļas. Lai neveidotos pierašana pret Vazelīneļļu, to neiesaka bez pārtraukuma lietot ilgāk par 1 mēnesi. Centieties ievērot vēdera izeju mīkstinošu diētu. Vazelīneļļu vēlams lietot vakaros 2 stundas pirms gulētiešanas.

 

ražotājs

Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Skatīt reģistros