Artixine locītavu komfortam, 56 kapsulas
Artixine locītavu komfortam, 56 kapsulas
Artixine locītavu komfortam, 56 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Artixine locītavu komfortam, 56 kapsulas

15,30€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Satur glikozamīnu un hondroitīnu pielāgotās devās, prolīnu, kurkumu un ar aminoskābēm saistītas minerālvielas: cinku palīdz uzturēt kaulu veselību un mangānu veicina normālu saistaudu veidošanos. Amino-helatētas minerālvielas ir molekulas, kas rodas, ja ar patentēta procesa palīdzību minerālvielai piesaista aminoskābi. Šī novatoriskā tehnoloģija uzlabo minerālvielas asimilāciju. NHCO NUTRITION LABORATORIES UN AMINOSCIENCEEsot priekšplānā ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Satur glikozamīnu un hondroitīnu pielāgotās devās, prolīnu, kurkumu un ar aminoskābēm saistītas minerālvielas: cinku palīdz uzturēt kaulu veselību un mangānu veicina normālu saistaudu veidošanos. Amino-helatētas minerālvielas ir molekulas, kas rodas, ja ar patentēta procesa palīdzību minerālvielai piesaista aminoskābi. Šī novatoriskā tehnoloģija uzlabo minerālvielas asimilāciju. NHCO NUTRITION LABORATORIES UN AMINOSCIENCEEsot priekšplānā inovāciju jomā uztura zinātnēs, NHCO Nutrition Laboratories specializējas tādu formulu pētīšanā un attīstīšanā, kas satur aminoskābes molekulas, kas ir visas dzīvības pamatā. Aminoscience zinātne par aminoskābēm ir kompānijas pamatspecializācija. Tā piedāvā pilnīgu un specifisku produktu klāstu.

sastāvs

Glikozamīna hidrohlorīds (no vēžveidīgajiem), apjoma palielinātājs: mikrokristāliskā celuloze, hondroitīna sulfāts (no zivīm), augu izcelsmes kapsula(hidroksipropilmetilceluloze (HPMC), harpagofita (Harpagophytum procumbens un H. Zeyheri) saknes, L-prolīns, glicīns, kurkumas (Curcuma longa) ekstrakts, apjoma palielinātājs: trikalcija fosfāts, cinka bisglicināts, vīgriežu (Filipendula ulmaria) ziedkopu pulveris, tīruma kosas (Equisetum arvense) laksti, mangāna bisglicināts, varabisglicināts; pretsalipes viela: augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi. Augu izcelsmes kapsula (hidroksipropilmetilceluloze (HPMC), krāsviela: E171 (titāna dioksīds). 

lietošana
2 kapsulas no rīta. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nav ieteicams bērniem, grūtniecēm un sievietēm laktācijas periodā. Glabāt istabas temperatūrā, sausā, bērniem nepieejamā vietā. Nelietot, ja bojāts iepakojums. Daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, un veselīgs dzīvesveids ir labas veselības priekšnoteikums. 
ražotājs

Laboratoires NHCO Nutrition, Francija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 50 reizes