Product
Thumb
Kauli, Locītavas, Muskuļi

Capsicam plāksteri, 12 gb.

Eur 6,34 12 gb.
daudzums

CAPSICAM® pretsāpju hidrogēla plāksterim ir divkārša iedarbība ar atvēsinošu un sildošu efektu, kas iedarbojas uz ādas dziļākajiem slāņiem, atvieglojot sāpes ķermenī. Tas samazina visu veidu sāpes, tai skaitā, stīvuma sajūtu plecos un kaklā, mazina jostasvietas radikulīta sāpes, muguras sāpes. Plāksterus var lietot arī dažādu sasitumu, sastiepumu gadījumos, kā arī, lai ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

CAPSICAM® pretsāpju hidrogēla plāksterim ir divkārša iedarbība ar atvēsinošu un sildošu efektu, kas iedarbojas uz ādas dziļākajiem slāņiem, atvieglojot sāpes ķermenī. Tas samazina visu veidu sāpes, tai skaitā, stīvuma sajūtu plecos un kaklā, mazina jostasvietas radikulīta sāpes, muguras sāpes. Plāksterus var lietot arī dažādu sasitumu, sastiepumu gadījumos, kā arī, lai mazinātu locītavu sāpes, muskuļu savilkumu utt.

sastāvs

lietošana
Nelietojiet šo plāksteri, ja Jums ir bijušas jebkādas blakusparādības pret jebkuru plākstera veidu. Nekavējoties pārtrauciet lietot plāksteri, ja uz ādas rodas jebkādas blakusparādības, tostarp izsitumi, nieze, apsārtums utt. Tikai ārīgai lietošanai. Plāksteris nav piemērots lietošanai ap acīm, muti (lūpam), degunu, uz gļotādas, brūcēm vai iekaisušas ādas. Blakusparādību vai alerģiskas reakcijas gadījumā, konsultējieties ar ārstu. Grūtniecēm, ar krūti barojošām sievietēm un cilvēkiem ar alerģiskam reakcijām (piemēram, izsitumiem, apsārtumiem, niezi utt.) uz zālēm, medicīnas ierīcēm vai kosmētikas līdzekļiem, jākonsultējas ar ārstu pirms šo plāksteru lietošanas. Šo produktu bērnam drīkst lietot pieaugušo uzraudzībā. Uzņēmums nav atbildīgs par jebkādiem negadījumiem, kas radušies plākstera lietotāja neuzmanības dēļ.  
ražotājs

Grindex