-20%
Ice Power aukstais / siltais maisiņš, 1 gb.
Ice Power aukstais / siltais maisiņš, 1 gb.
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Kauli, Locītavas, Muskuļi

Ice Power aukstais / siltais maisiņš, 1 gb.

Eur 7,27 Eur 5,82 1 gb.
daudzums

Ice Power aukstais / siltais maisiņš. Vairākkārt lietojamo aukstuma/siltuma kompresi var atdzesēt ledusskapī vai saldētavā. Iepakojums saglabā elastību līdz -27C. Kompresi var uzsildīt karstā ūdenī vai mikroviļņu krāsnī, pārklātu ar ūdeni. Auksto kompresi var lietot dažādu sāpju remdēšanai un traumu ārstēšanai, lai mazinātu pietūkumu un asinsizplūdumu rašanos. Kā silto kompresi ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Ice Power aukstais / siltais maisiņš. Vairākkārt lietojamo aukstuma/siltuma kompresi var atdzesēt ledusskapī vai saldētavā. Iepakojums saglabā elastību līdz -27C. Kompresi var uzsildīt karstā ūdenī vai mikroviļņu krāsnī, pārklātu ar ūdeni. Auksto kompresi var lietot dažādu sāpju remdēšanai un traumu ārstēšanai, lai mazinātu pietūkumu un asinsizplūdumu rašanos. Kā silto kompresi var lietot beziekaisuma sāpju un muskuļu spriedzes gadījumā. Ilgstošu muskuļu sāpju un traumu gadījumā tālāka ārtsēšana ar Ice Power aukstuma gēlu.

lietošana
Uzlikt uz sāpju zonas apmēram 30 minūtes. Lai izvairītos no apsaldēšanas vai apdeguma, kompresi nedrīkst likt tieši uz ādas, vienmēr izmantojiet elastīgās saites vai dvieli. 
ražotājs

Fysioline Oy, Somija

Skatīt reģistros