-30%
Product
Thumb
Kauli, Locītavas, Muskuļi

Litozin Strong + C vitamīns, 90 kapsulas

Eur 17,10 Eur 11,97 90 kapsulas
daudzums
Litozin Strong + C vitamīns, 90 kapsulas.  Labākais no dabas - pateicoties zinātniskiem pētījumiem, esam izveidojuši aktīvo vielu kompleksu ROSENOIDS® - locītavu veselībai. Mežrozīšu pulveris palīdz uzturēt veselas un elastīgas locītavas, saglabāt locītavu kustīgumu C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams kaulu un skrimšļu darbībai. Tikai 3 kapsulas dienā ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Litozin Strong + C vitamīns, 90 kapsulas.  Labākais no dabas - pateicoties zinātniskiem pētījumiem, esam izveidojuši aktīvo vielu kompleksu ROSENOIDS® - locītavu veselībai. Mežrozīšu pulveris palīdz uzturēt veselas un elastīgas locītavas, saglabāt locītavu kustīgumu C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams kaulu un skrimšļu darbībai. Tikai 3 kapsulas dienā. Iesaka Latvijas Reimatologu Asociācija.
sastāvs
3 kapsulas satur: Savvaļas mežrozīšu  augļu pulveris bez sēklām, tai skaitā 4% ROSENOIDS® komplekss 2250 mg, 90 mg. 
lietošana
Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, LITOZIN STRONG jālieto regulāri, ievērojot norādīto diennakts devu – 3 kapsulas dienā pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma. Kapsulas norīt veselas, ēšanas laikā, uzdzerot  ūdeni vai atvērt kapsulu un izbērt pulveri ēdienā. 
ražotājs

Orkla Health AS, Dānija

Skatīt reģistros