Litozin Strong + C vitamīns, 90 kapsulas
Litozin Strong + C vitamīns, 90 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Litozin Strong + C vitamīns, 90 kapsulas

19,75€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Litozin Strong + C vitamīns, 90 kapsulas.  Labākais no dabas - pateicoties zinātniskiem pētījumiem, esam izveidojuši aktīvo vielu kompleksu ROSENOIDS® - locītavu veselībai. Mežrozīšu pulveris palīdz uzturēt veselas un elastīgas locītavas, saglabāt locītavu kustīgumu C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams kaulu un skrimšļu darbībai. Tikai 3 kapsulas dienā ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Litozin Strong + C vitamīns, 90 kapsulas.  Labākais no dabas - pateicoties zinātniskiem pētījumiem, esam izveidojuši aktīvo vielu kompleksu ROSENOIDS® - locītavu veselībai. Mežrozīšu pulveris palīdz uzturēt veselas un elastīgas locītavas, saglabāt locītavu kustīgumu C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams kaulu un skrimšļu darbībai. Tikai 3 kapsulas dienā. Iesaka Latvijas Reimatologu Asociācija.

sastāvs

3 kapsulas satur: Savvaļas mežrozīšu  augļu pulveris bez sēklām, tai skaitā 4% ROSENOIDS® komplekss 2250 mg, 90 mg. 

lietošana
Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, LITOZIN STRONG jālieto regulāri, ievērojot norādīto diennakts devu – 3 kapsulas dienā pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma. Kapsulas norīt veselas, ēšanas laikā, uzdzerot  ūdeni vai atvērt kapsulu un izbērt pulveri ēdienā. 
ražotājs

Orkla Health AS, Dānija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 120 reizes