Mumijo ekstrakts attīrīts 0.2 g, 20 tabletes
Mumijo ekstrakts attīrīts 0.2 g, 20 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Mumijo ekstrakts attīrīts 0.2 g, 20 tabletes

1,47€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Mumijo ekstrakts attīrīts 0. 2 g, 20 tabletes. Uztura bagātinātājs. Imunitātei. Mumijo piemīt antioksidanta īpašības, tas atbalsta imūnsistēmas līdzsvarotu funkcionēšanu. Mumijo vai "kalnu vasks" smaržīgs, sveķains dabīgs minerālorganisks savienojums, kas iegūts Kirgizstānā Tjan-Šaņ kalnos. No dabīga mumijo attīrīta ekstrakta veido Mumijo ekstrakts tabletes, kurām ir plastiska konsistence, spīdīga un līpīga ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Mumijo ekstrakts attīrīts 0. 2 g, 20 tabletes. Uztura bagātinātājs. Imunitātei. Mumijo piemīt antioksidanta īpašības, tas atbalsta imūnsistēmas līdzsvarotu funkcionēšanu. Mumijo vai "kalnu vasks" smaržīgs, sveķains dabīgs minerālorganisks savienojums, kas iegūts Kirgizstānā Tjan-Šaņ kalnos. No dabīga mumijo attīrīta ekstrakta veido Mumijo ekstrakts tabletes, kurām ir plastiska konsistence, spīdīga un līpīga virsma, rūgta garša un specifiska smarža.

sastāvs

2 tabletēs (diennakts devā): attīrīts mumijo ekstrakts - 0,4g.   

lietošana
Pieaugušiem un bērniem no 14 g.v. pa 1 tabletei 1-2 reizes dienā ēšanas laikā, atšķaidot nelielā ūdens daudzumā. Lietošanas ilgums - no 20 dienām līdz 2 mēnešiem. Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

OcOO Glenmery Biotechnologies – FEZ Bishkek, Kirgizstāna

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 119 reizes