Product
Thumb
Kauli, Locītavas, Muskuļi

Mumijo ekstrakts attīrīts 0.2 g, 20 tabletes

Eur 1,47 20 tabletes
daudzums
Mumijo ekstrakts attīrīts 0. 2 g, 20 tabletes. Uztura bagātinātājs. Imunitātei. Mumijo piemīt antioksidanta īpašības, tas atbalsta imūnsistēmas līdzsvarotu funkcionēšanu. Mumijo vai "kalnu vasks" smaržīgs, sveķains dabīgs minerālorganisks savienojums, kas iegūts Kirgizstānā Tjan-Šaņ kalnos. No dabīga mumijo attīrīta ekstrakta veido Mumijo ekstrakts tabletes, kurām ir plastiska konsistence, spīdīga un līpīga ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Mumijo ekstrakts attīrīts 0. 2 g, 20 tabletes. Uztura bagātinātājs. Imunitātei. Mumijo piemīt antioksidanta īpašības, tas atbalsta imūnsistēmas līdzsvarotu funkcionēšanu. Mumijo vai "kalnu vasks" smaržīgs, sveķains dabīgs minerālorganisks savienojums, kas iegūts Kirgizstānā Tjan-Šaņ kalnos. No dabīga mumijo attīrīta ekstrakta veido Mumijo ekstrakts tabletes, kurām ir plastiska konsistence, spīdīga un līpīga virsma, rūgta garša un specifiska smarža.
sastāvs
2 tabletēs (diennakts devā): attīrīts mumijo ekstrakts - 0,4g.   
lietošana
Pieaugušiem un bērniem no 14 g.v. pa 1 tabletei 1-2 reizes dienā ēšanas laikā, atšķaidot nelielā ūdens daudzumā. Lietošanas ilgums - no 20 dienām līdz 2 mēnešiem. Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

OcOO Glenmery Biotechnologies – FEZ Bishkek, Kirgizstāna

Skatīt reģistros