Product
Thumb
Kauli, Locītavas, Muskuļi

Paracetamols Paracetamol-Actavis, 500mg, 20 tabletes

Eur 1,36 20 tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams
Paracetamols Paracetamol Actavis, 500 mg, 20 tabletes. Paracetamol Actavis satur paracetamolu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par pretsāpju līdzekļiem. Paracetamol Actavis lieto, lai atvieglotu vieglas līdz vidēji smagas sāpes un atvieglotu drudža simptomus. Paracetamolu var lietot simptomātiskai galvassāpju, zobu sāpju, mēnešreižu, muskuļu sāpju un drudža simptomu, kas saistīti ar ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Paracetamols Paracetamol Actavis, 500 mg, 20 tabletes. Paracetamol Actavis satur paracetamolu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par pretsāpju līdzekļiem. Paracetamol Actavis lieto, lai atvieglotu vieglas līdz vidēji smagas sāpes un atvieglotu drudža simptomus. Paracetamolu var lietot simptomātiskai galvassāpju, zobu sāpju, mēnešreižu, muskuļu sāpju un drudža simptomu, kas saistīti ar saaukstēšanos, atvieglošanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Paracetamols. Katra tablete satur 500 mg paracetamola. 
lietošana
Tabletes jānorij veselas, uzdzerot glāzi ūdens.Pieaugušie un pusaudži, kuru ķermeņa masa lielāka par 50 kg: Parastā deva ir 1 līdz 2 tabletes (500 mg līdz 1000 mg) ik pēc 3 – 6 stundām, atbilstoši nepieciešamībai. Maksimālā dienas deva ir 6 tabletes (3 g) dienā.Bērni un pusaudži, kuru ķermeņa masa ir robežās no 43 līdz 50 kg (aptuveni 12 – 15 gadu vecums): Parastā deva ir 1 tablete (500 mg) ar 4 stundu starplaiku, atbilstoši nepieciešamībai. Maksimālā dienas deva ir 5 tabletes (2,5 g) dienā.Bērni, kuru ķermeņa masa ir robežās no 34 līdz 43 kg (aptuveni 11 – 12 gadu vecums): Parastā deva ir 1 tablete (500 mg) ar 6 stundu starplaiku, atbilstoši nepieciešamībai. Maksimālā dienas deva ir 4 tabletes (2 g) dienā.Bērni un pusaudži, kuru ķermeņa masa ir robežās no 26 līdz 34 kg (aptuveni 8 – 11 gadu vecums): Parastā deva 1 tablete (500 mg) ar 6 stundu starplaiku, atbilstoši nepieciešamībai. Maksimālā dienas deva ir 3 tabletes (1,5 g) dienā. 
ražotājs

Balkapharma-Dupnitsa AD, Bulgārija

Skatīt reģistros