Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Kauli, Locītavas, Muskuļi

Perskindol Active gels, 100 ml

Eur 10,49 100 ml
daudzums
Perskindol Active gels, 100 ml. Perskindol Active Gel gēls muskuļiem un locītavām. Gēlam piemīt divējāda iedarbība: Tūlītējs atvēsinošs efekts;Ātri silda un remdē sāpes. Lietojiet Perskindol gēlu uz: Muguras, spranda, pleciem;Rokām, plaukstām, elkoņiem;Kājām, ceļgaliem, pēdām. Perskindol Active Gel sastāva pamatā ir augu eļļa, kura ātri iesūcas un atjauno ādu. Balansētā augu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Perskindol Active gels, 100 ml. Perskindol Active Gel gēls muskuļiem un locītavām. Gēlam piemīt divējāda iedarbība: Tūlītējs atvēsinošs efekts; Ātri silda un remdē sāpes. Lietojiet Perskindol gēlu uz: Muguras, spranda, pleciem; Rokām, plaukstām, elkoņiem; Kājām, ceļgaliem, pēdām. Perskindol Active Gel sastāva pamatā ir augu eļļa, kura ātri iesūcas un atjauno ādu. Balansētā augu eļļu kombinācija papildus stimulē asins cirkulāciju, tas palīdz uzturēt veselīgu ādu, nodrošina nomierinošu un relaksējošu siltumu.
sastāvs
Mentols, priežu skuju eļļa, apelsīnu eļļa, ziemcietes eļļa, citronu eļļa, bergamošu eļļa(bez furakumarīna), rozmarīna eļļa, lavandu eļļa, terpeniols, terpenīla acetāts.
lietošana
Viegli uzklājiet gēlu vairākas reizes dienā.Nelietojiet gēlu kopā ar sildošām kompresēm. Neuzklājiet to uz brūcēm vai bojātas ādas. Izsargāties no iespējamas gēla iekļūšanas acīs!Gēlu var lietot pēc fiziskām vai sporta aktivitātēm. 
ražotājs

Vifor SA, Šveice