Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Kauli, Locītavas, Muskuļi

Perskindol Active aerosols, 150 ml

Eur 8,53 150 ml
daudzums
Kas ir Perskindol Active Spray un kad to lietot?Perskindol Active Spray satur ēteriskas eļļas, kuras, lietojot uz sāpju zonas,nodrošina atsvaidzinoši atvēsinošu efektu, kam seko patīkama siltuma sajūta. Perskindol Active Spray ir ar divkāršu darbību: vispirms, atvēsina un nomierina,pēc tam patīkami silda. Tas palīdz mazināt un atvieglot sāpes traumu (sportatraumu) gadījumos: ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Kas ir Perskindol Active Spray un kad to lietot?Perskindol Active Spray satur ēteriskas eļļas, kuras, lietojot uz sāpju zonas,nodrošina atsvaidzinoši atvēsinošu efektu, kam seko patīkama siltuma sajūta. Perskindol Active Spray ir ar divkāršu darbību: vispirms, atvēsina un nomierina,pēc tam patīkami silda. Tas palīdz mazināt un atvieglot sāpes traumu (sportatraumu) gadījumos: piemēram, sasprindzinājums, pārslogoti muskuļi, saplēstimuskuļi, sastiepumi un sasitumi. Perskindol Active Spray divkāršā darbība ideālinoder darbā un birojā, lai mazinātu plecu, kakla, kāju, roku un muguras spriedzi, kāarī palīdz nomierināt un atslābināt pārslogotus muskuļus. Perskindol Active Spray ir ieteicams ka pirmā medicīniskā palīdzība pēc tādāmsporta traumām kā sastiepumi, sasitumi, izmežģījumi un zilumi.
sastāvs
Izopropilspirts, udens, mentols, priežu skuju ea, apelsinu ea, ložu goltjeras lapu ea (satur metilsalicilatu), bergamotes ea, citronu ea, terpineols, terpineolacetats, etilacetats, benzilbenzoats, rozmarina ea, lavandas ea, geraniols, citronelols, limonens, citrals, linalols.
lietošana
Pieaugušajiem un berniem no 5 gadu vecuma: Ar apļveida kustībām uzsmidzināt nelielu aerosola daudzumu uz sāpju zonas. Izsmidzināt vismaz no 15 cm attāluma. Sakratīt pirms lietošanas.
ražotājs

Vifor SA, Šveice