Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Kauli, Locītavas, Muskuļi

Perskindol cool aerosols, 250 ml

Eur 10,21 250 ml
daudzums
Perskindol cool spray Tūlītēja aukstuma efekts Palīdz atvieglot sāpes pēc sporta traumām PerskindolCool Spray sniedz tūlītēju aukstuma efektu, kas palīdz atvieglot un remdēt sāpes, kā arī ierobežot pietūkumu. Šo aerosolu īpaši ērti lietot fizisko aktivitāšu un sporta pasākumu laikā, kad var būt nepieciešams intensīvs aukstuma tūlītēja efekts. Perskindol Cool Spray ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Perskindol cool spray Tūlītēja aukstuma efekts Palīdz atvieglot sāpes pēc sporta traumām PerskindolCool Spray sniedz tūlītēju aukstuma efektu, kas palīdz atvieglot un remdēt sāpes, kā arī ierobežot pietūkumu. Šo aerosolu īpaši ērti lietot fizisko aktivitāšu un sporta pasākumu laikā, kad var būt nepieciešams intensīvs aukstuma tūlītēja efekts. Perskindol Cool Spray ir īpaši ieteicams kā pirmā medicīniskā palīdzība pēc tādām sporta traumām kā sastiepumi, sasitumi, izmežģījumi un zilumi.
lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 5 gadu vecuma:Ar apļveida kustībām uzsmidzināt nelielu aerosola daudzumu uz sāpju zonas. Izsmidzināt vismaz no 15 cm attāluma. Sakratīt pirms lietošanas. Lūdzu, pirms lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju (skatīt vāciņa iekšpusē) un brīdinājumus.BrīdinājumiJa parādās nevēlamās blakusparādības, nekavējoties pārtrauciet Perskindol® Cool Spray lietošanu. Nelietot, ja ir zināma paaugstināta jutība vai alerģija pret kādu no sastāvdaļām. Nelietot uz atklātām brūcēm, gļotādām vai uz sejas. Izvairieties no saskares ar acīm. Nelietojiet kopā ar pārsēju un neapsedziet. Uzglabāt istabas temperatūrā (15-25 ° C / 59-77 ° F).
ražotājs

Vifor SA, Šveice