Walmark Proenzi Plus, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Walmark Proenzi Plus, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Walmark Proenzi Plus, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Walmark Proenzi Plus, 100 tabletes

20,37€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Walmark Proenzi Plus, 100 tabletes Proenzi ir jaunais Arthrostop vārds. Šobrīd agrāk pazīstamie Arthrostop produkti tiek piedāvāti zem Proenzi nosaukuma ar nemainīgu sastāvu. Proenzi ArthroStop Plus satur glikozamīnu, metilsulfonilmetānu (MSM) un mangānu kombinācijā ar auga ekstraktu, kas iegūts no Bosvēlijas (Boswellia serrata) koka mizas. Glikozamīna hidrohlorīds ir glikozamīna vistīrākā forma ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Walmark Proenzi Plus, 100 tabletes Proenzi ir jaunais Arthrostop vārds. Šobrīd agrāk pazīstamie Arthrostop produkti tiek piedāvāti zem Proenzi nosaukuma ar nemainīgu sastāvu. Proenzi ArthroStop Plus satur glikozamīnu, metilsulfonilmetānu (MSM) un mangānu kombinācijā ar auga ekstraktu, kas iegūts no Bosvēlijas (Boswellia serrata) koka mizas. Glikozamīna hidrohlorīds ir glikozamīna vistīrākā forma. Glikozamīns ir locītavu skrimšļa pamatkomponents, skrimšļu un saišu struktūras analogs. Metilsulfonilmetāns (MSM) ir bioloģiski aktīvā organiskā sēra avots. Bosvēlijas koka mizas ekstrakts labvēlīgi ietekmē kaulu un locītavu darbību, kā arī palielina to izturību. Mangāns palīdz uzturēt kaulu veselību un veicina saistaudu normālu veidošanos. Bosvēlijas ekstrakts skrimšļu veselībai un kustīgām locītavām.
sastāvs
Glikozamīna hidrohlorīds (no vēžveidīgajiem) 1000,0 mgMSM (metilsulfonilmetāns), 200 mg, Tā sastāvā esošais sērs 68,12 mg, Bosvēlijas (Boswellia serrata) koka mizas ekstrakts 16,66 mg, Mangāns 0,66 mg. 
lietošana
2 tabletes dienā, uzdzerot ūdeni. Minimālais lietošanas kurss 4 – 12 nedēļas. Kursu ieteicams atkārtot pēc 2 mēnešiem. 
ražotājs

Proenzi s.r.o., Čehija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 146 reizes