Product
Thumb
Kosmētika

Bioderma Atoderm Intensive Baume, balzams 500 ml

Eur 21,61 balzams 500 ml
daudzums
Bioderma Atoderm Intensive Baume, balzams 500 ml. Intensīvas iedarbības balzams, kas bioloģiski un noturīgi atjauno veselai ādai raksturīgo barjerfunkciju. Maigā konsitence nodrošina ātru uzsūkšanos ādā. Atoderm Intensive baume pamats ir Skin Barrier Therapy patents. Šis patents ir veidots tā, lai palīdzētu atopiskai ādai ātrāk atjaunoties un atgūt veselas ādas īpašības ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Bioderma Atoderm Intensive Baume, balzams 500 ml. Intensīvas iedarbības balzams, kas bioloģiski un noturīgi atjauno veselai ādai raksturīgo barjerfunkciju. Maigā konsitence nodrošina ātru uzsūkšanos ādā. Atoderm Intensive baume pamats ir Skin Barrier Therapy patents. Šis patents ir veidots tā, lai palīdzētu atopiskai ādai ātrāk atjaunoties un atgūt veselas ādas īpašības. Atoderm Intensive baume ir īpaši radīts atopiskas ādas aprūpei zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem. Skin Barrier Therapy patents bioloģiski un noturīgi atjauno veselai ādai raksturīgo barjerfunkciju. Atjauno ādas aizsargslāni. Bioloģiski veicina lipīdu un proteīnu veidošanos. Remdē iekaisumu (β-sitosterols). Samazina niezi (PEA). Darbojas antibakteriāli (cinks/ fitosfingozīns). Hipoalerģisks.
sastāvs
Bez smaržvielām un parabēniem.  
lietošana
Uzklājiet Atoderm Intensive vienu vai divas reizes dienā uz notīrītas ādas. Viens produkts lietošanai ikdienā un paasinājumu laikā! Var lietot vienu pašu vai kombinācijā ar medikamentiem. Ādas tīrīšanai iesakām lietot Atoderm PP Gel moussant putojošo gelu. 
ražotājs

Laboratoire Dermatologique Bioderma, Francija

Skatīt reģistros