Product
Thumb
Kosmētika

Deltacrin WNT sprejs pret matu izkrišanu, 60 ml

Eur 43,68 60 ml
daudzums

DELTACRIN WNT Spray - izsmidzināms līdzeklis matu izkrišanas novēršanai.
Novērš galvenos matu saretināšanās un izkrišanas cēloņus, un uzlabo matu stāvokli. Produkts veicina matu folikulu veidošanos aktivējot WNT/β- katenīna signālu androgēnas alopēcijas, alopecia areata un citos matu izkrišanas gadījumos. DELTACRIN WNT Spray sastāvā ir biotīns, kofeīns, cinka glikonāts, kviešu un sojas ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

DELTACRIN WNT Spray - izsmidzināms līdzeklis matu izkrišanas novēršanai.
Novērš galvenos matu saretināšanās un izkrišanas cēloņus, un uzlabo matu stāvokli. Produkts veicina matu folikulu veidošanos aktivējot WNT/β- katenīna signālu androgēnas alopēcijas, alopecia areata un citos matu izkrišanas gadījumos. DELTACRIN WNT Spray sastāvā ir biotīns, kofeīns, cinka glikonāts, kviešu un sojas aminoskābes, arginīna hidrohlorīds, serīns, tretionīns, niacinamīds un citi matu augšanu stimulējoši ingredienti.
DELTACRIN WNT Spray sastāvā esošais metil vanilāts iniciē audos esošās šūnas izdalīt proteīnus- WNT signālmolekulas, kas sasaistoties ar to pašu un blakus esošo šūnu receptoriem (autokrīni un parakrīni) aktivē signālu kaskādi, kuras rezultātā notiek kodolā esošo gēnu ekspresija - šūna kļūst aktīva, pāriet anagēna fāzē un mats aug.
Produkts ir izsmidzināms, 4-8 pūtieni jāieklāj matos un galvas ādā viegli iemasējot, lietojams katru vai katru otro dienu. Neizskalot! Dermatoloģiski pārbaudīts.

sastāvs

Aqua, Propylene Glycol, Trehalose, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Methyl Vanillate, Wheat Amino Acids, Soy Amino Acids, Arginine HCl, Serine, Threonine, Niacinamide, Faex Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Ammonium Glycyrrhizate, Zinc Gluconate, Caffeine, Biotin, Manganese PCA, Disodium EDTA, Sodium Hydroxymetylglycinate, Lactic Acid, Parfum.

 

ražotājs

Biodue S.p.A., Itālija