Product
Thumb
Kosmētika

Gerānijas ēteriskā eļļa, 10 ml

Eur 2,42 10 ml
daudzums
Gerānijas ēteriskā eļļa, 10 ml Gerānijas 100% ēteriskā eļļa (pelargonium graveleons). Raksturīgs juteklisks zāļu aromāts, stimulē imūnsistēmu, lieto cīņā ar depresiju, garīgu pārslodzi un bailēm. Šai eļļai piemīt pretvīrusu, sāpes remdējoša, pretsēnīšu iedarbība. Likvidē iekaisumus un veicina šūnu atjaunošanos. Lieliski der limfas cirkulāciju stimulējošām masāžām. Lieto arī, lai atbrīvotos no ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Gerānijas ēteriskā eļļa, 10 ml Gerānijas 100% ēteriskā eļļa (pelargonium graveleons). Raksturīgs juteklisks zāļu aromāts, stimulē imūnsistēmu, lieto cīņā ar depresiju, garīgu pārslodzi un bailēm. Šai eļļai piemīt pretvīrusu, sāpes remdējoša, pretsēnīšu iedarbība. Likvidē iekaisumus un veicina šūnu atjaunošanos. Lieliski der limfas cirkulāciju stimulējošām masāžām. Lieto arī, lai atbrīvotos no liekā svara. Tā tonizē un līdzsvaro hormonālo sistēmu, tādēļ šī eļļa lieliski noder, ārstējot PMS un menopauzes simptomus.
sastāvs

lietošana
Aromlampa - 1 piliens; vanna - 1-2 pilieni; masāža (piedeva pamateļļai) - 2-3 pilieni; kosmētisko līdzekļu aromatizēšana - 1-4 pilieni. Izvairīties no nokļūšanas acīs. Grūtniecības laikā lietot ar īpašu piesardzību. 
ražotājs

Medikomed, Krievija