-20%
Product
Thumb
Māmiņa un Bērns

Lylbiotic probiotiķis, 14 kapsulas

Eur 12,72 Eur 10,18 14 kapsulas
daudzums
Lylbiotic (Lyl biotic) probiotiķis, 14 kapsulas. Pienskābo, bifidobaktēriju un Saccharomyces komplekss ar inulīnu un cinku. Cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un kognitīvās funkcijas, palīdz nodrošināt normālu vielmaiņu un uzturēt normālu matu, nagu un ādas veselību. 1 LYLbiotic kapsula satur 11 miljardus to pašu baktēriju, kas mīt cilvēka kuņģa‑zarnu traktā. Sastāvā ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Lylbiotic (Lyl biotic) probiotiķis, 14 kapsulas. Pienskābo, bifidobaktēriju un Saccharomyces komplekss ar inulīnu un cinku. Cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un kognitīvās funkcijas, palīdz nodrošināt normālu vielmaiņu un uzturēt normālu matu, nagu un ādas veselību. 1 LYLbiotic kapsula satur 11 miljardus to pašu baktēriju, kas mīt cilvēka kuņģa‑zarnu traktā. Sastāvā esošās 9 koloniju formējošās B. infantis, B. lactis, B. longum, L. casei, L. gasseri, L. plantarum, L. reuteri, S. boulardii aizsargātas ar unikālu patentētu kapsulas apvalku EMBO CAPS Acid protection. Tas pasargā baktēriju kultūras no ārējās vides negatīvās ietekmes uzglabāšanas laikā un no kuņģa skābes. Baktērijas aktivizējas tikai, kad nokļuvušas zarnās.
sastāvs
Inulīns; augu izcelsmes hidroksipropilmetilcelulozes (HPMC) kapsulas apvalks; Lactobacillus reuteri; cinka mono-L-metionīna sulfāts; Bifidobacterium lactis; Lactobacillus casei; Lactobacillus gasseri; Lactobacillus plantarum; Saccharomyces boulardii; Bifidobacterium infantis; Lactobacillus rhamnosus; Bifidobacterium longum; attīrīts ūdens. 
lietošana
Ieteicamā diennakts deva - 1 kapsula (500 mg). Ieteicams lietot pirms ēdienreizes, uzdzerot glāzi ūdens. Par ieteicamo lietošanas ilgumu ieteicams konsultēties ar ārstniecības personu. Ja lietojat antibiotikas, produktu var sākt lietot antibiotiku kursa laikā vai uzreiz pēc antibiotiku kursa beigām. 
ražotājs

Ražots Francijā pēc SIA „pharm&med” pasūtījuma.

Skatīt reģistros