Product
Thumb
Medicīnas preces un diagnostika

Inhalators Omron Comp Air NE-C801, 1 gb.

Eur 65,90 1 gb.
daudzums

Inhalatori pārveido zāles aerosolā ar mikroskopiskām daliņām, ko var viegli ieelpot. Tas ļauj medikamenta lielākajai daļai nokļūt elpceļos un alveolās, kur tas ir tieši nepieciešams. Tas veicina ātru un efektīvu elpošanas ceļu akūtu un hronisku slīmību ārstēšanu. Rekomendē lietot inhalatoru pie šādām saslimšanām: bronhiālā astma, hroniska obstruktīva plaušu saslimšana, plaušu ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Inhalatori pārveido zāles aerosolā ar mikroskopiskām daliņām, ko var viegli ieelpot. Tas ļauj medikamenta lielākajai daļai nokļūt elpceļos un alveolās, kur tas ir tieši nepieciešams. Tas veicina ātru un efektīvu elpošanas ceļu akūtu un hronisku slīmību ārstēšanu. Rekomendē lietot inhalatoru pie šādām saslimšanām: bronhiālā astma, hroniska obstruktīva plaušu saslimšana, plaušu strutainas saslimšanas, balsenes tūska, pārējās balsenes trahejas, bronhu iekaisuma slimības, sausa klepus simptomātiskā ārstēšana.

Komplektācijā - Kompresors, miglotāja komplekts, gaisa caurule (PVH, 100 cm), pieci rezerves gaisa filtri, iemutis, pieaugušo maska (PVH), bērnu maska (PVH), deguna uzgalis, maiņstrāvas adapteris, soma uzglabāšanai, lietošanas instrukcijas, garantijas talons.

Tehniskie dati
Spriegums: 100–240V ~ 350mA, 50/60Hz
Darba režīms: periodiska izmantošana (20 min ieslēgts / 40 min izslēgts)
Gaisa spiediens: 0,7 - 1,06 bar
Gaisa plūsma:
Skaļums: 46 dB
MMAD: 3 μM (70% zem 5 μM)
Izsmidzināšanas ātrums: 0,3 ml/min
Zāļu tvertnes tilpums: 2-7 ml
Kompresora svars: 270 gr

ražotājs

Omron Healthcare