Mesorb pārsējs 15 x 23 cm, 50 gb.
Mesorb pārsējs 15 x 23 cm, 50 gb.
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Medicīnas preces un diagnostika

Mesorb pārsējs 15 x 23 cm, 50 gb.

Eur 23,70 50 gb.
daudzums
Mesorb veido ļoti labi absorbējošs celulozes vidējais slānis, neausta materiāla šķidrumu aizturošs virsējais slānis un neausta materiāla polipropilēna brūces kontaktslānis. Mesorb vidusdaļā ir iestrādāts augstas absorbcijas materiāls, kas var aizturēt lielu eksudāta daudzumu. Neausta materiāla šķidrumu necaurlaidīgais virsējais slānis neļauj eksudātam notraipīt apģērbu un gultas veļu. Neausta materiāla polipropilēna brūces ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Mesorb veido ļoti labi absorbējošs celulozes vidējais slānis, neausta materiāla šķidrumu aizturošs virsējais slānis un neausta materiāla polipropilēna brūces kontaktslānis. Mesorb vidusdaļā ir iestrādāts augstas absorbcijas materiāls, kas var aizturēt lielu eksudāta daudzumu. Neausta materiāla šķidrumu necaurlaidīgais virsējais slānis neļauj eksudātam notraipīt apģērbu un gultas veļu. Neausta materiāla polipropilēna brūces kontaktslānis ir ar zemu pielipšanas pakāpi. Mesorb ir paredzēts uzklāt brūcēm ar vidēju vai izteiktu eksudāta daudzumu. Mesorb var uzklāt tieši uz brūces kā primāro pārsēju vai sekundāro pārsēju, ja ir nepieciešams absorbējošs pārsējs (piemēram, virs Mepitel vai Melgisorb). Mesorb nelietot pacientiem, kuriem ir zināma paaugstināta jutība uz pārsēju vai tā sastāvdaļām.
sastāvs
Absorbējošs celulozes pārsējs ar šķidrumu aizturošu virsējo slāni 
lietošana
Ja nepieciešams, saudzīgi notīriet brūci un nosusiniet ādu ap brūci. Uzklājiet Mesorb tieši uz brūces vai pārklājiet ar to primāro pārsēju vismaz par 1 cm pāri brūces malai. Nostipriniet Mesorb ar kādu fiksējošu pārsēju. Mesorb var lietot zem kompresijas pārsēja. Mesorb maina pēc nepieciešamības novērtējot brūci vai kad pārsējs ir piesātināts ar eksudātu. Ja brūces stāvoklis pasliktinās, konsultējieties ar ārstu. 
ražotājs

Mölnlycke Health Care, Zviedrija