Apilak Grindeks, 25 tabletes
Apilak Grindeks, 25 tabletes
Apilak Grindeks, 25 tabletes
Apilak Grindeks, 25 tabletes
Apilak Grindeks, 25 tabletes
Apilak Grindeks, 25 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Sāpes un Saaukstēšanās

Apilak Grindeks, 25 tabletes

Drīz būs

25 tabletes
Kad būs? Gribu zināt pirmais!

Liofilizēts apilaks (bišu māšu peru pieniņš). Veselības uzturēšanā nozīmīga loma ir veselīgam dzīvesveidam, regulārām fiziskajām aktivitātēm, kā arī daudzveidīgam un sabalansētam uzturam. Apilak-Grindeks nedrīkst lietot cilvēki, kuriem ir paaugstināta jutība pret biškopības produktiem un cilvēki, kuri slimo ar Adisona slimību (hroniska virsnieru garozas mazspēja). Grūtniecības un zīdīšanas periodā pirms produkta ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Liofilizēts apilaks (bišu māšu peru pieniņš). Veselības uzturēšanā nozīmīga loma ir veselīgam dzīvesveidam, regulārām fiziskajām aktivitātēm, kā arī daudzveidīgam un sabalansētam uzturam. Apilak-Grindeks nedrīkst lietot cilvēki, kuriem ir paaugstināta jutība pret biškopības produktiem un cilvēki, kuri slimo ar Adisona slimību (hroniska virsnieru garozas mazspēja). Grūtniecības un zīdīšanas periodā pirms produkta lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu. Apilak-Grindeks tāpat kā citi biškopības produkti var izraisīt alerģiskas reakcijas. Rodoties alerģijas simptomiem, produkta lietošana jāpārtrauc.

sastāvs

Laktozes monohidrāts; liofilizēts apilaks; pretsalipes vielas: E553b, E470a; modificēta kartupeļu ciete. 

lietošana
Pieaugušajiem pa 1 tabletei 3 reizes dienā, bērniem – pa 1 tabletei 2 reizes dienā. Pirms lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju! Ieteicamais lietošanas ilgums ir 10-15 dienas. Tableti liek zem mēles un tur, līdz tā ir pilnīgi izšķīdusi. Tabletes nedrīkst norīt, jo kuņģa sula noārda bišu māšu peru pieniņu. 
ražotājs

AS GRINDEKS, Latvija

Skatīt reģistros