Bišu māšu peru pieniņš 150 mg, 10 kapsulas | internetaptieka.lv
Bišu māšu peru pieniņš 150 mg, 10 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Bišu māšu peru pieniņš 150 mg, 10 kapsulas

6,58€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Bišu māšu peru pieniņš 150 mg, 10 kapsulas Uztura bagātinātājs. Bišu māšu peru pieniņš ir izcils bišu valsts produkts, ar kuru darba bites baro bišu māti. Dabisks, augstvērtīgs, koncentrēts, barojošs un bioloģiski aktīvs produkts. Iedarbība: atjauno organisma fiziskās un garīgās darbaspējas uzlabo organisma vispārējo stāvokli un pašsajūtu pēc smagām slimībām ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Bišu māšu peru pieniņš 150 mg, 10 kapsulas Uztura bagātinātājs. Bišu māšu peru pieniņš ir izcils bišu valsts produkts, ar kuru darba bites baro bišu māti. Dabisks, augstvērtīgs, koncentrēts, barojošs un bioloģiski aktīvs produkts. Iedarbība: atjauno organisma fiziskās un garīgās darbaspējas uzlabo organisma vispārējo stāvokli un pašsajūtu pēc smagām slimībām un novājēšanas novērš nervozitāti un satraukumu pastiprina potenci uzlabo laktāciju.
sastāvs
Sastāvs diennakts devā (2 kapsulās): bišu māšu peru pieniņš (liofilizēts) – 300 mg, laktoze – 300 mg, kapsulas apvalks – želatīns.  
lietošana
2 kapsulas dienā. Kapsulu turēt zem mēles līdz tā izšķīst, pieļaujams kapsulas saturu izbērt zem mēles. Produktu lietot dienas pirmajā pusē, nav ieteicams lietot vakarā. 
ražotājs

Deiva, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 56 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi