Citramon P, 60 tabletes
Citramon P, 60 tabletes
Citramon P, 60 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Citramon P, 60 tabletes

5,35€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Citramon P, 60 tabletes - citramons. Citramon P tabletes ir kombinēts pretsāpju, pretdrudža un pretiekaisuma līdzeklis, kas satur acetilsalicilskābi, paracetamolu un kofeīnu. Citramon P lieto pieaugušie mērenu sāpju gadījumos (galvas sāpes, zobu sāpes, muskuļu, locītavu sāpes, neiralģija (nervu sāpes), menstruālās sāpes u. c. ), temperatūras pazemināšanai saaukstēšanās un citu infekciozi-iekaisīgu ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Citramon P, 60 tabletes - citramons. Citramon P tabletes ir kombinēts pretsāpju, pretdrudža un pretiekaisuma līdzeklis, kas satur acetilsalicilskābi, paracetamolu un kofeīnu. Citramon P lieto pieaugušie mērenu sāpju gadījumos (galvas sāpes, zobu sāpes, muskuļu, locītavu sāpes, neiralģija (nervu sāpes), menstruālās sāpes u. c. ), temperatūras pazemināšanai saaukstēšanās un citu infekciozi-iekaisīgu slimību gadījumos.

sastāvs

Aktīvās vielas: acetilsalicilskābe, paracetamols un kofeīns. Viena tablete satur 240 mg acetilsalicilskābes, 180 mg paracetamola un 30 mg kofeīna. 

lietošana
Pieaugušiem un bērniem no 16 gadu vecuma Citramon P lieto iekšķīgi pēc ēšanas pa 1-2 tabletēm 2-3 reizes dienā. Maksimālā diennakts deva – 6 tabletes. Pārtraukums starp lietošanas reizēm ne mazāks kā 6 stundas. Ja slimniekam ir aknu vai nieru funkciju traucējumi, pārtraukums starp lietošanas reizēm nedrīkst būt mazāks kā 8 stundas. Preparātu nav ieteicams lietot ilgāk kā 5 dienas kā pretsāpju līdzekli un ilgāk kā 3 dienas kā temperatūru pazeminošu līdzekli bez ārsta norādījuma un uzraudzības. 
ražotājs

Ņižfarm, Krievija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 750 reizes