FaringoPro, 30 tabletes | internetaptieka.lv
FaringoPro, 30 tabletes | internetaptieka.lv
FaringoPro, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

FaringoPro, 30 tabletes

16,42€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

FaringoPro, 30 tabletes Faringo Pro ir sūkājamās tabletes ar zemeņu garšu, kuru sastāvā ir no dabiskas mutes mikrofloras izolētas baktērijas Streptococcus salivarius (K12). Viena tablete satur vismaz 2,50 x 109 dzīvotspējīgo baktēriju koloniju veidojošās vienības. Mutes mikrofloras izmaiņas var izraisīt vides maiņa, dažādas ausu, kakla un deguna saslimšanas, kā arī ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

FaringoPro, 30 tabletes Faringo Pro ir sūkājamās tabletes ar zemeņu garšu, kuru sastāvā ir no dabiskas mutes mikrofloras izolētas baktērijas Streptococcus salivarius (K12). Viena tablete satur vismaz 2,50 x 109 dzīvotspējīgo baktēriju koloniju veidojošās vienības. Mutes mikrofloras izmaiņas var izraisīt vides maiņa, dažādas ausu, kakla un deguna saslimšanas, kā arī medikamentu (piemēram, antibiotiku) lietošana. Produkts lietojams kā Streptococcus salivarius papildavots. Faringo Pro ir drošs un piemērots lietošanai bērniem no 3 gadu vecuma.
sastāvs
Fruktoze, maltodekstrīns, Streptococcus salivarius (K12), silīcija dioksīds (E551), taukskābju magnija sāļi (E470b), zemeņu aromatizētājs.
lietošana
Pa 1 tabletei vakarā pirms gulētiešanas, pēc zobu tīrīšanas. Ļaut tabletei lēni izšķīst mutē, nenorīt un nesakošļāt. Pēc lietošanas ieteicams vismaz 30 min neēst un nedzert. 
ražotājs

Serbija, pēc "Biolat" pasūtījuma

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 244 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi