Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Forsium 400 mg, 10 kapsulas

Eur 1,69 10 kapsulas
daudzums

Forsium satur aktīvo vielu ibuprofēnu. Tas pieder zāļu grupai, ko pazīst kā nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus (NPL). NPL sniedz atvieglojumu, izmainot organisma atbildes reakciju uz sāpēm un augstu temperatūru. Forsium lieto vieglu vai vidēji stipru sāpju, piemēram, galvassāpju, akūtu migrēnas galvassāpju ar auru vai bez tās, zobu sāpju, menstruāciju sāpju, kā ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Forsium satur aktīvo vielu ibuprofēnu. Tas pieder zāļu grupai, ko pazīst kā nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus (NPL). NPL sniedz atvieglojumu, izmainot organisma atbildes reakciju uz sāpēm un augstu temperatūru. Forsium lieto vieglu vai vidēji stipru sāpju, piemēram, galvassāpju, akūtu migrēnas galvassāpju ar auru vai bez tās, zobu sāpju, menstruāciju sāpju, kā arī drudža un ar saaukstēšanos saistītu sāpju simptomātiskai ārstēšanai.

sastāvs

Aktīvās vielas: Ibuprofenum. 

lietošana
Zāles paredzētas tikai īslaicīgai lietošanai. Jālieto mazākā efektīvā deva, kas nepieciešama simptomu novēršanai, iespējami īsāku laiku. Forsium nedrīkst lietot ilgāk par 3 dienām migrēnas vai drudža gadījumā vai ilgāk par 4 dienām sāpju ārstēšanai, ja vien to nav licis darīt ārsts. Pieaugušie un pusaudži, kuru ķermeņa masa ir lielāka par 40 kg (12 gadus veci un vecāki):ieteicamā deva ir 400 mg (1 kapsula) līdz trīs reizēm dienā, ja nepieciešams. Ievērojiet vismaz sešu stundu intervālu starp 400 mg devu (1 kapsulas) lietošanas reizēm. Nelietojiet vairāk par 1200 mg (3 kapsulām) 24 stundu laikā. Migrēnas galvassāpju ārstēšanai ieteicamā deva ir viena 400 mg kapsula vienā reizē. Nepieciešamības gadījumā lietojiet 400 mg devu (1 kapsulu) ar 4 līdz 6 stundu intervāliem. Nelietojiet vairāk par 1200 mg (3 kapsulām) 24 stundu laikā. Lietošana pusaudžiem, kuru ķermeņa masa ir mazāka par 40 kg, vai bērniem, kuri ir jaunāki par 12 gadiem:Forsium ir kontrindicēts pusaudžiem, kuru ķermeņa masa ir mazāka par 40 kg, vai bērniem, kuri ir jaunāki par 12 gadiem. 
ražotājs

AS GRINDEKS, Latvija

Skatīt reģistros