Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Helituspan sīrups 7ml/ml, 120 ml

Eur 2,50 120 ml
daudzums
Helituspan ir augu izcelsmes zāles, kas satur efejas lapu ekstraktu un pieder zāļu grupai, ko sauc par atkrēpojošiem līdzekļiem. Tos lieto, lai palīdzētu izvadīt gļotas un krēpas no elpceļiem, tādejādi atvieglojot produktīvu klepu. Ja traucējumi saglabājas vai arī Jums ir elpas trūkums, drudzis, asiņainas vai strutainas krēpas, nekavējoties konsultējieties ar ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Helituspan ir augu izcelsmes zāles, kas satur efejas lapu ekstraktu un pieder zāļu grupai, ko sauc par atkrēpojošiem līdzekļiem. Tos lieto, lai palīdzētu izvadīt gļotas un krēpas no elpceļiem, tādejādi atvieglojot produktīvu klepu. Ja traucējumi saglabājas vai arī Jums ir elpas trūkums, drudzis, asiņainas vai strutainas krēpas, nekavējoties konsultējieties ar savu ārstu! Ja pēc 7 dienām Jūs nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Hedera helix L., folium (efejas lapu) sausais ekstrakts. 1 ml sīrupa satur 7 mg efejas lapu sausā ekstrakta (5-7,5:1), ekstraģents: 30 masas % etilspirts. 
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā Jūsu ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet savam ārstam vai farmaceitam. Helituspan jālieto iekšķīgi. Helituspan jālieto no rīta, dienas vidū un vakarā vai arī no rīta un vakarā.Pirms lietošanas pudelīte kārtīgi jāsakrata.Dozēšanai izmantojiet iepakojumā esošo mērtrauciņu. Ieteicamās devas ir šādas:  Vecums Reizes deva Dienas deva Bērni vecumā no 2 – 5 gadiem 2,5 ml, kas atbilst 17,5 mg efejas lapu sausā ekstrakta 5 ml (2,5 ml divas reizes dienā), kas atbilst 35 mg efejas lapu sausā ekstrakta Bērni vecumā no 6 – 12 gadiem 5 ml, kas atbilst 35 mg efejas lapu sausā ekstrakta 10 ml (5 ml divas reizes dienā), kas atbilst 70 mg efejas lapu sausā ekstrakta Pusaudži no 12 gadu vecuma, pieaugušie un gados vecāki pacienti 5 ml, kas atbilst 35 mg efejas lapu sausā ekstrakta 15 ml (5 ml trīs reizes dienā), kas atbilst 105 mg efejas lapu sausā ekstrakta  
ražotājs

Sopharma AD, Bulgārija

Skatīt reģistros