Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Ibuprofen Lannacher (ibuprofēns) 400 mg, 100 tabletes

Eur 7,26 100 tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams
Ibuprofen Lannacher 400 mg, 100 apvalkotās tabletes. Ibuprofēns Ibuprofen Lannacher 400 mg apvalkotās tabletes satur aktīvo vielu ibuprofēnu, kas pieder tā saucamajai nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Ibuprofēns mazina sāpes, pazemina temperatūru un samazina iekaisumu. Jūs varat izmantot Ibuprofen Lannacher 400 mg lai: īslaicīgi mazinātu sāpes un iekaisumu, samazinātu saaukstēšanās ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Ibuprofen Lannacher 400 mg, 100 apvalkotās tabletes. Ibuprofēns Ibuprofen Lannacher 400 mg apvalkotās tabletes satur aktīvo vielu ibuprofēnu, kas pieder tā saucamajai nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Ibuprofēns mazina sāpes, pazemina temperatūru un samazina iekaisumu. Jūs varat izmantot Ibuprofen Lannacher 400 mg lai: īslaicīgi mazinātu sāpes un iekaisumu, samazinātu saaukstēšanās vai gripas simptomus (tostarp bērniem), mazinātu drudzi, tostarp temperatūras paaugstināšanos pēc vakcinācijas. Ibuprofen Lannacher 400 mg ir efektīvs: galvassāpju mazināšanai, muskuļu un locītavu sāpju gadījumā, menstruāciju un zobu sāpju gadījumā, mīksto audu bojājuma, muskuļu sasprindzinājuma un locītavu izmežģījuma gadījumā, migrēnas ārstēšanai un profilaksei, lai ārstētu sāpīgu pēcoperācijas un posttraumatisku iekaisumu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Viena tablete satur 400 mg ibuprofēna (Ibuprofenum). 
lietošana
Vienmēr lietojiet Ibuprofen Lannacher 400 mg tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Lieto iekšķīgi ēšanas laikā vai pēc tās, uzdzerot pietiekami daudz šķidruma.Parastā deva ir pa ½ līdz 1 tabletei kā reizes deva.Nepārsniedziet maksimālo devu 1200 mg ibuprofēna (3 tabletes). 
ražotājs

Lannacher Heilmittel Ges.m.b.H., Austrija

Skatīt reģistros