Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Immunotrofina aerosols pret klepu, 30 ml

Eur 7,08 30 ml
daudzums
Izsmidzināma medicīniska ierīce simptomātiskai klepus un aizsmakuma mazināšanai bērniem  no 1 gada vecuma un pieaugušajiem.
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Izsmidzināma medicīniska ierīce simptomātiskai klepus un aizsmakuma mazināšanai bērniem  no 1 gada vecuma un pieaugušajiem.
sastāvs
Zīda magones šķidrais ekstrakts, ārstniecības altejas šķidrais ekstrakts, medus, glicerīns, polisorbāts 20, kālija sorbāts, nātrija benzoāts, ksantāna sveķi, nizīns, EDTA dinātrija sāls, aromāts, acesulfāms K, attīrīts ūdens.
lietošana
Paceliet izsmidzinātāja uzgali. Ielieciet uzgali mutē un virziet aerosola strūklu uz kaklu. Stingri nospiediet izsmidzinātāju. Piemērojiet divas devas trīs/ četras reizes dienā vai pēc ārsta norādījumiem. Pirmās izsmidzināšanas laikā virziet izsmidzinātāja uzgali prom no kakla, līdz produkta izsmidzināšanai. Blakusparādības: Nav zināmas blakusparādības. Brīdinājumi:• Pastāvīga klepus un aizsmakuma gadījumos sazinieties ar ārstu.• Nelietojiet šīs zāles, ja Jums ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām.• Nelietojiet grūtniecības vai zīdīšanas perioda laikā.• Bērniem līdz 12 mēnešu vecumam, produkts jālieto tikai pēc konsultēšanās ar savu ārstējošo ārstu.• Blakusparādību gadījumā pārtrauciet produkta lietošanu un meklējiet medicīnisku palīdzību• Nelietot produktu pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma.• Sargājiet no siltuma avotiem un glabājiet bērniem nepieejamā vietā.
ražotājs

DMG