Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Sāpes un Saaukstēšanās

Nurofen suspensija bērniem (apelsīnu), 150 ml

Eur 12,85 150 ml
daudzums
Nurofen suspensija bērniem ar apelsīnu garšu 200mg/5ml, 150 ml. Pērkot lielo iepakojumu, cena par vienu devu ir zemāka! * Īpaši izstrādāts bērniem vecumā no 3 mēnešiem līdz 12 gadiem; Satur divkāršu Ibuprofēna devu, salīdzinājumā ar Nurofen bērniem 100mg/ 5 ml suspensiju iekšķīgai lietošanai; Koncentrēta formula ir īpaši piemērota vecākiem bērniem ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Nurofen suspensija bērniem ar apelsīnu garšu 200mg/5ml, 150 ml. Pērkot lielo iepakojumu, cena par vienu devu ir zemāka! * Īpaši izstrādāts bērniem vecumā no 3 mēnešiem līdz 12 gadiem; Satur divkāršu Ibuprofēna devu, salīdzinājumā ar Nurofen bērniem 100mg/ 5 ml suspensiju iekšķīgai lietošanai; Koncentrēta formula ir īpaši piemērota vecākiem bērniem divreiz mazāks suspensijas daudzums efektīvi cīnās ar sāpēm un drudzi. Ibuprofēns pieder tā saukto nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. šīs zāles atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm un augstu ķermeņa temperatūru. Nurofen suspensiju bērniem lieto īslaicīgi simptomātiskai ārstēšanai drudža un vieglu līdz vidēji stipru sāpju gadījumā.
sastāvs
Aktīvās vielas: Ibuprofēns. 1 ml suspensijas satur  40 mg ibuprofēna 
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts Jums ieteicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Sāpju un drudža gadījumā parastās devas ir sekojošas:  Bērna ķermeņa masa (vecums) Cik daudz? Cik bieži 24 stundu laikā?* no 5 kg (3-5 mēneši) 1,25 ml (līdzvērtīgs 50 mg ibuprofēna) 3 reizes 7-9 kg (6-11 mēneši) 1,25 ml (līdzvērtīgs 50 mg ibuprofēna) 3 līdz 4 reizes 10-15 kg (1-3 gadi) 2,5 ml (līdzvērtīgs 100 mg ibuprofēna) 3 reizes 16-19 kg (4-5 gadi) 3,75 ml (līdzvērtīgs 150 mg ibuprofēna) 3 reizes 20-29 kg (6-9 gadi) 5 ml (līdzvērtīgs 200 mg ibuprofēna) 3 reizes 30-40 kg (10-12 gadi) 7,5 ml (līdzvērtīgs 300 mg ibuprofēna) (šļirci izmantojiet divas reizes: 5 ml+2,5 ml) 3 reizes                  * Devas jādod aptuveni ik pēc 6-8 stundām. Nav piemērots bērniem līdz 3 mēnešu vecumam vai ar svaru līdz 5 kg. Pacientiem ar jutīgu kuņģi Nurofen for Children jāieņem kopā ar ēdienu. Brīdinājums: nepārsniedziet norādīto devu. Lietošanas veids, izmantojot šļirciIekšķīgai lietošanai1. Labi sakratiet pudelīti.2. Noņemiet vāciņu, spiežot to uz leju un skrūvējot pretēji pulksteņa rādītāja virzienam.3. Stingri iespiediet šļirci pudelītes kakla aizbāznī (atverē).4. Piepildiet šļirci, apgriežot pudelīti otrādi. Neizņemot šļirci, uzmanīgi velciet virzuli uz leju līdz pareizajai atzīmei uz šļirces.5. Pagrieziet pudelīti atpakaļ un, uzmanīgi skrūvējot, izņemiet šļirci no pudelītes aizbāžņa.6. Ielieciet šļirci bērnam mutē. Saudzīgi spiežot virzuli uz leju, izspiediet šķidrumu. Pēc zāļu lietošanas uzskrūvējiet pudelītei vāciņu. Izmazgājiet šļirci ar siltu ūdeni un nosusiniet. Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā.  
ražotājs

Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd., Lielbritānija

Skatīt reģistros