Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Orofar, 30 ml aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā

Eur 7,17 30 ml aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā
daudzums
Produkts nav pieejams
Orofar satur pretinfekcijas līdzekli benzoksonija hlorīdu un anestēzijas līdzekli (vietējas darbības pretsāpju līdzekli) lidokaīna hidrohlorīdu. Orofar iznīcina baktērijas, vīrusus un sēnītes, kas izraisa kakla iekaisumu un mutes dobuma infekcijas. Orofar atvieglo sāpes mutes dobumā un iekaisuša kakla radītas sāpes.Orofar tiek lietots, lai ārstētu mutes dobuma un rīkles infekcijas: saaukstēšanās izraisīts ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Orofar satur pretinfekcijas līdzekli benzoksonija hlorīdu un anestēzijas līdzekli (vietējas darbības pretsāpju līdzekli) lidokaīna hidrohlorīdu. Orofar iznīcina baktērijas, vīrusus un sēnītes, kas izraisa kakla iekaisumu un mutes dobuma infekcijas. Orofar atvieglo sāpes mutes dobumā un iekaisuša kakla radītas sāpes.Orofar tiek lietots, lai ārstētu mutes dobuma un rīkles infekcijas: saaukstēšanās izraisīts kakla iekaisums, faringīts vai laringīts. stomatīts, mazas čūlas mutes dobumā vai smaganu iekaisums. Orofar var lietot arī kā papildterapiju tonsilīta gadījumā. Orofar ir indicēts pieaugušajiem, bērniem un pusaudžiem no 4 līdz 18 gadu vecumam.
sastāvs
Aktīvās vielas: Katra Orofar sūkājamā tablete satur aktīvās vielas: 1 mg benzoksonija hlorīda (benzoxonii chloridum) un 1 mg lidokaīna hidrohlorīda (lidocaini hydrochloridum). 
lietošana
Aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā: Bērni vecumā no 4-11 gadiemIesmidziniet 2-3 reizes Orofar aerosolu mutē vai uz mutes dobuma mugurējās sienas. Atkārtojiet to 3 – 6 reizes dienā pēc nepieciešamības. Starp izsmidzināšanas reizēm saglabājiet intervālu vismaz 2 līdz 3 stundas. Lietot tikai pieaugušo uzraudzībā. Nelietot bērniem, kas nevar aerosola izsmidzināšanas laikā aizturēt elpu.Pieaugušie un bērni vecāki par 12 gadiem Iesmidziniet 2-4 reizes Orofar aerosolu mutē vai uz mutes dobuma mugurējās sienas. Atkārtojiet to 3 – 6 reizes dienā pēc nepieciešamības, starp izsmidzināšanas reizēm saglabājot intervālu vismaz 2 līdz 3 stundas.Nepārsniedziet ieteicamo devu. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros