Otosan Throat gel Forte gels kaklam, citrona garša, 14 paciņas
Otosan Throat gel Forte gels kaklam, citrona garša, 14 paciņas
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Sāpes un Saaukstēšanās

Otosan Throat gel Forte gels kaklam, citrona garša, 14 paciņas

Eur 9,01 14 paciņas
daudzums
Otosan Hals gel Forte, citrona garša, 14 paciņasOTOSAN rīkles gēls, 14 paciņas pa 10 g. Ātrs atvieglojums kakla kairinājumam. OTOSAN gēls kaklam FORTE pieejams viegli lietojams iepakojumu formā. Ulzabo kakla labsajūtu pie karinājuma un aizsmakuma. Pateicotie īpašajam želejas sastāvam, tas veido mukoadhezīvu plēvi, kas aizsargā gļotādu no ārējo faktoru karinošās ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Otosan Hals gel Forte, citrona garša, 14 paciņasOTOSAN rīkles gēls, 14 paciņas pa 10 g. Ātrs atvieglojums kakla kairinājumam. OTOSAN gēls kaklam FORTE pieejams viegli lietojams iepakojumu formā. Ulzabo kakla labsajūtu pie karinājuma un aizsmakuma. Pateicotie īpašajam želejas sastāvam, tas veido mukoadhezīvu plēvi, kas aizsargā gļotādu no ārējo faktoru karinošās iedarbības, sniedzot ilgstošu atvieglojuma sajūtu. Veicina gļotādas mitrināšanu, netieši samazinot kairinājumu un sāpju sajūtu. Piemērots bērniem. Ātri samazina iekaisumu kaklā un kairinājumu;lietojams kā palīglīdzeklis faringīta un balss zuduma ārstēšanai;Izveido dabisku barjeru, kas pasargā gļotādu no vides iedarbības, papildus mitrinot to;Nodrošina ilgstošu atsvaidzinošu sajūtu. Priekšrocības: Pateicoties īpašai un inovatīvai gēla formai, Otosan rīkles gēls Forte veido mukoadhezīvu apvalku, kam ir ietekme uz faringeālo traktu, nodrošinot patīkamu atvieglojuma sajūtu. Otosan rīkles gēls satur polisaharīdu komponentus, kas izveido dabisko barjeru un pasargā gļotādu no vides iedarbības un patogēniem mikroorganismiem. Tas arī efektīvi veicina gļotādas mitrināšanu un mazina kairinājumu un sāpju sajūtu. Otosan rīkles gēls nodrošina arī ilgstošu, atsvaidzinošu sajūtu.
sastāvs
Attīrīts ūdens, sausais islandes ķērpja (Cetraria islandica) ekstrakts, arabinogalaktāns no lapegles, ārsnieciskās žodzenes (Sisymbria officinalis) ekstrakts, sorbīts, fruktoze, ksantāna sveķi, piparmētru (Mentha piperita) ēteriskā eļļa, eikalipta (Eucalyptus globulus) eļļa, citrona( Citrus limon) ēteriskā eļļa (bio/ organiskā), timiāna (Thymus vulgaris) lapu ēteriskā eļļa, dabīgs medus, citronskābe, kālija sorbāts.
lietošana
Pieauguši un bērni, vecāki par 1 gadu: 2-3 paciņas dienā tieši mutē ārstēšanas sākumā;1-2 paciņas turpmāk.Labākai produkta efektivitātei ieteicams neēst un nedzert 30 minūtes pēc lietošanas.Lietošanas instrukcija:1. Noplēsiet vai nogrieziet paciņas galu2. Izspiediet želeju no paciņas tieši mutē.3. Aizveriet muti un mēģiniet gēlu uzreiz nenorīt.4. Iepakojumu izmetiet atkritumu tvertnē.Lietojiet 2-3 reizes dienā.Brīdinājumi: Lietot istabas temperatūrā (20-25ºC). Uzglabāt sausās telpās, turēt prom no tiešās gaismas un siltuma avotiem. Sargāt no bērniem! Izvairieties no saskarsmes ar acīm. Nelietojiet, ja esat jūtīgs pret vismaz vienu gēla sastāvdaļu. Nelietojiet gēlu citiem mērķiem, kas nav norādīti ražotāja lietošanas pamācībā. Blakusparādību gadījumā, pārstājiet lietot produktu un konsultējieties ar ģimenes ārstu. Nav piemērots bērniem līdz 1 gadu vecumam, bērni no 1-3 gadu vecumam drīkst lietot tikai ar ārsta rekomendācijām. Līdz šim nav zināmas kontrindikācijas, lietojot Otosan rīkles gēlu grūtnieču laikā vai zīdīšanas periodā; šajā gadījumā, pirms lietošanas, mēs vienmēr rekomendējam konsultēties ar ārstu. Ja simptomi nepāries pēc 10-12 dienām, pārstājiet lietot produktu un konsultējieties ar ārstu.Otosan rīkles gēls Forte ir CE medicīnas ierīce. Atbilstības novērtēšana nodrošina, ka ražojums atbilst Eiropas direktīvas 93/42/EEC prasībām.Ražotājs: Otosan s.r.l.