Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Paramax paracetamolum Extra 500mg / 65mg, 10 tabletes

Eur 1,53 10 tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams

Paramax Extra 500mg / 65mg, 10 tabletes Paramax Extra ir pretsāpju un pretdrudža (analgētisks un antipirētisks) līdzeklis. Paramax Extra satur divas aktīvās vielas: paracetamolu un kofeīnu. Paracetamols mazina sāpes un drudzi, un kofeīns pastiprina analgētisko iedarbību. Paramax Extra lieto īslaicīgai vieglu vai vidējas intensitātes sāpju, piemēram, galvassāpju, zobu sāpju, menstruālo ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Paramax Extra 500mg / 65mg, 10 tabletes Paramax Extra ir pretsāpju un pretdrudža (analgētisks un antipirētisks) līdzeklis. Paramax Extra satur divas aktīvās vielas: paracetamolu un kofeīnu. Paracetamols mazina sāpes un drudzi, un kofeīns pastiprina analgētisko iedarbību. Paramax Extra lieto īslaicīgai vieglu vai vidējas intensitātes sāpju, piemēram, galvassāpju, zobu sāpju, menstruālo sāpju un/vai paaugstinātas temperatūras ārstēšanai.

sastāvs

Aktīvās vielas: Paracetamols un kofeīns. Katra tablete satur 500 mg paracetamola un 65 mg kofeīna. 

lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: ierastā deva ir 1-2 tabletes līdz 3 reizēm dienā vai pēc nepieciešamības. 1-2 tablešu devu nelietot biežāk kā ik pēc 6 stundām. Intervāls starp devām atkarīgs no simptomiem un maksimālās pieļaujamās diennakts devas. Nelietot vairāk par ieteicamo diennakts devu – 6 tabletēm 24 stundu laikā. Ja sūdzības saglabājas ilgāk par 3 dienām, Jums jāmeklē medicīniskā palīdzība. Vecāka gadagājuma pacientiem: kā pieaugušajiem. Bērniem: nav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam. 
ražotājs

Vitabalans Oy, Somija

Skatīt reģistros