Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Priežu eļļas ziede, 40 g

Eur 6,46 40 g
daudzums

Priežu eļļas ziede, 40 g. Priežu eļļas ziede veicina atklepošanu, tā viegli silda ieziestās vietas, uzlabo asinsriti. Lietojama kā palīglīdzekli klepus un saaukstēšanās terapijā. Priežu eļļa ir spēcīgs antiseptisks, pretvīrusu un sviedrējošs līdzeklis, tā stimulē asinsriti, palielina organisma bioenerğiju, stimulē atveseļošanos gripas un elpošanas ceļu saslimšanas gadījumos, mazina reimatiskas sāpes. . Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Priežu eļļas ziede, 40 g.

 

Priežu eļļas ziede veicina atklepošanu, tā viegli silda ieziestās vietas, uzlabo asinsriti. Lietojama kā palīglīdzekli klepus un saaukstēšanās terapijā.

 

Priežu eļļa ir spēcīgs antiseptisks, pretvīrusu un sviedrējošs līdzeklis, tā stimulē asinsriti, palielina organisma bioenerğiju, stimulē atveseļošanos gripas un elpošanas ceļu saslimšanas gadījumos, mazina reimatiskas sāpes.

 

Propolisam, eikaliptu un dižegļu eļļām, Austrālijas tējas koka eļļai un skuju hlorofila karotīnpastai piemīt izteiktas baktericīdas, fungicīdas un pretvīrusu īpašības, kas palīdz cīņā ar augšējo elpošanas ceļu slimību izraisošiem vīrusiem.


Priežu eļļas ziede iedarbojas galvenokārt caur ādu, bet, ieziežot krūtis, ēteriskās eļļas izgaro un to tvaiki tiek ieelpoti, vienlaikus atvieglojot elpošanu un padarot tās lietošanu patīkamu.

 

Tā kā ziede izgatavota tikai no dabas vielām un nesatur sintētiskus konservantus, tā ieteicama arī bērniem.

sastāvs

Priežu eļļas ziede izgatavota tikai no dabas vielām, izmantojot saudzējošas tehnoloğijas, kas saglabā dabas vielu īpašības, struktūru un to iedarbību. Sastāvā ietilpst priežu eļļa, eikaliptu eļļa, dižegļu eļļa, Austrālijas tējas koka eļļa, propoliss un skuju hlorofila karotīnpasta.

 

lietošana
Ziedi lieto ārīgi: ar vieglām kustībām ieziežot krūtis, muguru un kāju pēdas, ziedi maigi iemasē ādā.

 

ražotājs

Medicamina, Latvija