Sambucus Kids Gummies, aveņu garša, 60 košļājamās pastilas
Sambucus Kids Gummies, aveņu garša, 60 košļājamās pastilas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Sambucus Kids Gummies, aveņu garša, 60 košļājamās pastilas

16,26€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Sambucus Kids Gummies, aveņu garša, 60 košļājamās pastilas Plūškoka ogas jau tradicionāli tiek izmantotas imūnsistēmas un augšējo elpceļu atbalstam. Plūškoks atbalsta imūno veselību kā arī palīdz uzturēt elpceļu veselību. Plūškoka ogas iesaka lietot, lai dabīgā veidā atbalstītu bērnu imūno sistēmu, īpaši ziemas un rudens laikā. Cinks un C vitamīns palīdz ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Sambucus Kids Gummies, aveņu garša, 60 košļājamās pastilas Plūškoka ogas jau tradicionāli tiek izmantotas imūnsistēmas un augšējo elpceļu atbalstam. Plūškoks atbalsta imūno veselību kā arī palīdz uzturēt elpceļu veselību. Plūškoka ogas iesaka lietot, lai dabīgā veidā atbalstītu bērnu imūno sistēmu, īpaši ziemas un rudens laikā. Cinks un C vitamīns palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību.

sastāvs

Glikozes sīrups, saharoze, želatīns ( cūku izcelsmes), ūdens, melnā plūškoka ( Sambucus nigra L.) ogu ekstrakts (DER 1:18) 2,6%, skābuma regulētājs- citronskābe, C vitamīns ( L- askorbīnskābe), krāsvielas- burkānu un ķiršu koncentrāti, cinka sulfāts, dabīgais aveņu aromatizētājs, maltodekstrīns, palmu eļļa, glazētājvielas bišu vasks un karnaubvasks.  

lietošana
Lietot vienu līdz divas pastilas dienā. Piemērots bērniem no 3 gadu vecuma. 
ražotājs

Pamex Pharmaceuticals UG., Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 210 reizes