Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Silvanols Rinogel sprejs, 20 ml

Eur 4,49 20 ml
daudzums
Silvanols Rinogel Spray, sprejs 20 ml. Rinogēla sastāvā ietilpstoš ās augu izcelsmes sastāvdaļas plaši lieto tautas medicīnā: kliņģerītēm, smiltsērkšķiem un piparmētrām piemīt pretiekaisumaiedarbība, tas mazina tūskuun atvieglo elpošanu caur degunu (pretiekaisuma darbība),kliņģerītes un eikalipts dezinficē bojāto gļotādu, tas aizkavē infekcijas tālāko izplatīšanos,smiltsērkšķi un ehināceja stimulē lokālo imunitāti, un kopā ar ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Silvanols Rinogel Spray, sprejs 20 ml. Rinogēla sastāvā ietilpstoš ās augu izcelsmes sastāvdaļas plaši lieto tautas medicīnā: kliņģerītēm, smiltsērkšķiem un piparmētrām piemīt pretiekaisumaiedarbība, tas mazina tūskuun atvieglo elpošanu caur degunu (pretiekaisuma darbība), kliņģerītes un eikalipts dezinficē bojāto gļotādu, tas aizkavē infekcijas tālāko izplatīšanos, smiltsērkšķi un ehināceja stimulē lokālo imunitāti, un kopā ar dižegli arī reģenerācijas procesus, tas savukārt veicina bojātās gļotādas atveseļošanos. Smidzinātāja zāļu forma nodrošina vienmērīgu aktīvo sastāvdaļu nokļūšanu uz gļotādām, ilgstošu iedarbību un precīzu devu, bet eļļas pamatne pārklāj bojāto gļotādu, neļaujot pievienoties jaunai infekcijai.
sastāvs
Dižegles eļļa, Ehinācejas ekstrakts, Eikaliptu eļļa, Kliņģerīšu tinktūra, Piparmētru eļļa, Smilsērkšķu eļļa.
lietošana
Pieaugušajiem 1-2 reizes iesmidzināt katrā nāsī ne biežāk kā vienu reizi stundā. Bērniem no 3 gadu vecuma 1 reizi iesmidzina katrā nāsī ne biežāk kā 1 reizi 3 stundās. 
ražotājs

SIA Silvanols, Latvija