Solcoseryl Dent pasta mutes dobumam, 5 g
Solcoseryl Dent pasta mutes dobumam, 5 g
Solcoseryl Dent pasta mutes dobumam, 5 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Solcoseryl Dent pasta mutes dobumam, 5 g

7,74€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Solcoseryl Dent pasta, 5 g Solcoseryl pasta lietošanai mutes dobumā ir zāles, kas domātas: sāpīgu, iekaisīgu mutes gļotādas, smaganu un lūpu bojājumu: mutes čūlu (aftu), smaganu iekaisumu (gingivīta, periodontīta) ārstēšanai, protēžu izraisītu čūlu ārstēšanai, problēmām, kas saistītas ar zobu šķilšanos. Ārsts vai farmaceits šīs zāles var ieteikt brūču pārklāšanai pēc ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Solcoseryl Dent pasta, 5 g Solcoseryl pasta lietošanai mutes dobumā ir zāles, kas domātas: sāpīgu, iekaisīgu mutes gļotādas, smaganu un lūpu bojājumu: mutes čūlu (aftu), smaganu iekaisumu (gingivīta, periodontīta) ārstēšanai, protēžu izraisītu čūlu ārstēšanai, problēmām, kas saistītas ar zobu šķilšanos. Ārsts vai farmaceits šīs zāles var ieteikt brūču pārklāšanai pēc ķirurģiskām manipulācijām: zobakmens noľemšanas periodontālām operācijām zobu ekstrakcijas pielaikojot pagaidu protēzes alveolīta ārstēšanai. Solcoseryl pasta lietošanai mutes dobumā satur aktīvo sastāvdaļu - teļa asiľu dializātu, kas uzlabo asinsriti, un polidokanolu, lai ātri un uz ilgu laiku mazinātu sāpes. Pasta veido pārklājumu, kas ilgstoši piestiprinās pie brūces un aizsargā to no kairinājuma ēšanas un dzeršanas laikā.

sastāvs

Aktīvās vielas: 1 g Solcoseryl pastas lietošanai mutes dobumā satur: 2,125 mg teļa asiľu bezproteīnu dializāta, ķīmiski un bioloģiski standartizēta, 10,0 mg polidokanola.Pastas pamatviela: nātrija karboksimetilceluloze, želatīns, pektīns, polietilēns, šķidrais parafīnsKonservanti: metilparahidroksibenzoāts (E 218), propilparahidroksibenzoāts (E 216).Aromātvielas: piparmētru eļļa un mentols. 

lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma.Vienmēr lietojiet šīs zāles saskaľā ar ārsta vai farmaceita norādījumiem. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Ja nav izrakstīts citādi, izspiediet pastu aptuveni ½ cm garumā un uzklājiet plānu kārtiľu uz brūces 3 – 5 reizes dienā. Īpaši to ieteicams darīt pirms gulētiešanas.Pastu nedrīkst ierīvēt. Vislabāk to uzklāt, brūci iepriekš nosusinot ar vates tamponu vai tīru pirksta galu. Pēc tam pastu nepieciešams izlīdzināt ar samitrinātu pirksta galu vai izskalot muti ar ūdeni. Tas liks pastai piebriest un izveidot adhezīvu, aizsargājošu plēvīti. Protēžu radītu čūlu gadījumā pastu uzklāj uz nomazgātas un nosusinātas protēzes. Lai uzlabotu protēzes fiksāciju, pirms tās ielikšanas izskalojiet muti ar ūdeni.Ārstēšanās ilgums: kamēr brūces ir pilnībā sadzijušas.Cieši aizveriet tūbiľu pēc lietošanas. Tas neļaus mitrumam piekļūt tūbiľas atverei. Ievērojiet devas, kas norādītas šajā lietošanas instrukcijā, vai kā rekomendējis ārsts. Ja Jūs domājat, ka zāļu efekts ir pārāk mazs vai pārāk liels, lūdzu, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

MEDA Pharma GmbH & Co, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 208 reizes