Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Strepsils Intensive, 24 sūkājamās tabletes

Eur 8,07 24 sūkājamās tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams

Strepsils Intensive, 24 sūkājamās tabletes Strepsils Intensive satur flurbiprofēnu. Flurbiprofēns pieder medikamentu grupai, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Strepsils® Intensive palīdz novērst kakla iekaisuma simptomus – kakla jutīgumu, sāpes un pietūkumu. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Strepsils Intensive, 24 sūkājamās tabletes

 

Strepsils Intensive satur flurbiprofēnu.

 

Flurbiprofēns pieder medikamentu grupai, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL).

 

NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru.

 

Strepsils® Intensive palīdz novērst kakla iekaisuma simptomus – kakla jutīgumu, sāpes un pietūkumu.

sastāvs
Aktīvās vielas: Katra sūkājamā tablete satur aktīvo vielu - 8,75 mg flurbiprofēna. Citas sastāvdaļas ir makrogols 300, kālija hidroksīds, citronu garšviela, levomentols, saharozes un glikozes sīrups, medus. Katra sūkājamā tablete satur 2,5 g ogļhidrātu.

 


lietošana
Pieaugušiem un bērniem pēc 12 gadu vecuma: Lēni sūkāt pa vienai sūkājamai tabletei ik pēc 3 – 6 stundām pēc nepieciešamības.Nelietot vairāk par 5 sūkājamām tabletēm 24 stundu laikā. Lai sūkājamās tabletes iedarbotos pareizi, tām jāļauj lēnām izkust mutē. Nekošļājiet, nesakodiet un nenorijiet veselas tabletes. Sūkājamās tabletes sūkāšanas laikā jāpārvieto pa mutes dobumu.
Tikai īslaicīgai lietošanai. Minimālā efektīvā deva jālieto pēc iespējas īsāku laiku. Tas samazina nevēlamo blakusparādību risku. Ja simptomi saglabājas vai pastiprinās vai parādās jauni simptomi, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Nelietojiet vairāk par 3 dienam, ja vien ārsts nav ieteicis.

 

ražotājs

Reckitt Benckiser Healthcare International, Lielbritānija

Skatīt reģistros