Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Wick Triflunex pulveris, 10 paciņas

Eur 7,82 10 paciņas
daudzums
Wick Triflunex 500 / 200 / 10 mg, 10 paciņas TriFlunex ir paredzēts saaukstēšanās un gripas simptomu mazināšanai. Tā sastāvā ir trīs aktīvās vielas: paracetamols ir plaši pazīstams pretsāpju līdzeklis (analgētisks līdzeklis). Tas ir efektīvs pret sāpēm, piemēram, galvas un kakla sāpēm, un var pavājināt drudzi (antipirētisks līdzeklis). Gvaifenezīns (atkrēpojošs ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Wick Triflunex 500 / 200 / 10 mg, 10 paciņas TriFlunex ir paredzēts saaukstēšanās un gripas simptomu mazināšanai. Tā sastāvā ir trīs aktīvās vielas: paracetamols ir plaši pazīstams pretsāpju līdzeklis (analgētisks līdzeklis). Tas ir efektīvs pret sāpēm, piemēram, galvas un kakla sāpēm, un var pavājināt drudzi (antipirētisks līdzeklis). Gvaifenezīns (atkrēpojošs līdzeklis) šķidrina elpceļos esošās gļotas, kas palīdz atvieglot dziļu klepu. Fenilefrīna hidrohlorīds (līdzeklis pret aizliktu degunu) samazina deguna elpceļu tūsku, atvieglojot aizlikta deguna simptomus. Jums jālieto TriFlunex vienīgi tad, ja Jums ir sāpes vai drudzis, deguna aizlikums un dziļš klepus.
sastāvs
Aktīvās vielas: Paracetamolum, Guaifenesinum, Phenylephrini hydrochloridum.  
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Šīs zāles ir pulveris, kas paredzēts šķīdināšanai ūdenī un lietošanai karsta dzēriena veidā. Ieberiet vienu paciņu pulvera standarta izmēra krūzē un piepildiet ar karstu, bet ne verdošu ūdeni (aptuveni 250 ml). Ļaujiet atdzist līdz dzeršanas temperatūrai. Pieaugušajiem un bērniem vecākiem par 12 gadiem: pa vienai paciņai ik pēc 4‑6 stundām pēc vajadzības. Nelietojiet vairāk par 4 paciņām jebkurā 24 stundu laika periodā. Nedodiet bērniem līdz 12 gadu vecumam. Nepārsniedziet norādīto devu. 
ražotājs

Wrafton Laboratories Ltd., Lielbritānija

Skatīt reģistros