jaunums
ViruStop gels, 20 ml
ViruStop gels, 20 ml
ViruStop gels, 20 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

ViruStop gels, 20 ml

13,32€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

ViruStop® ir ūdeni saturošs gels, kas sastāv no lielmolekulāras hialuron-skābes un celulozes. Pēc ViruStop® gela ievadīšanas nāsīs tas izplatās pa de-guna dobuma sienām, no-tverot lielāko daļu vīrusu un bojājot to ārējo apvalku. ViruStop® kavē vīrusu vai-rošanos, tādējādi novēršot gripu. Pretvīrusu vielas, piemēram, balinātājs, iznīcina vīrusus uz virsmām, tomēr tās nevar ...

Vairāk par produktu

Par produktu

ViruStop® ir ūdeni saturošs gels, kas sastāv no lielmolekulāras hialuron-skābes un celulozes. Pēc ViruStop® gela ievadīšanas nāsīs tas izplatās pa de-guna dobuma sienām, no-tverot lielāko daļu vīrusu un bojājot to ārējo apvalku. ViruStop® kavē vīrusu vai-rošanos, tādējādi novēršot gripu. Pretvīrusu vielas, piemēram, balinātājs, iznīcina vīrusus uz virsmām, tomēr tās nevar pielietot cilvēka organismā, neradot smagus bojājumus. Mūsdienās vai-rums pretvīrusu medika-mentu darbojas, kavējot vīrusu vairošanos, bet ne-spēj tos iznīcināt, turklāt vīrusi var pielāgoties un kļūt izturīgi pret šādu terapiju. Lai novērstu šos divus trūkumus un spētu efektīvi cīnīties ar vīrusu infekci-jām,  Naveh-Pharma ir atradis unikālu veidu, kā apturēt pilienu pārnešanu – izvei-dojot ViruStop® gela aiz-sargplēvīti, kas darbojas kā barjera, kurai vīrusi piestiprinās un tiek neitra-lizēti. ViruStop® nav toksisks un nesatur konservantus. ViruStop® gels visai ģi-menei. ViruStop®, iespējams, var pasargāt pret Covid-19.

sastāvs

Lielmolekulārs nātrija hialuronāts, hidrok-sietilceluloze, propilēngli-kols, nātrija EDTA, DL-pantenols, alantoīns, nāt-rija hlorīds, glicerīns, attī-rīts ūdens.

lietošana
1 pilienu gela ievada katrā nāsī. ViruStop® spēja novērst pilienu pārnešanu sagla-bājas vairākas stundas, tāpēc ViruStop® ieteicams lietot vienmēr pirms nokļūšanas augsta infekcijas riska vidē (piemēram, sabiedriskajā transportā, lidmašīnā, sporta pasākumos, teātrī, vietās, kur uzturas daudz cilvēku) un pirms ieiešanas slēgtās telpās vai masu pasākumu vietās.
ražotājs

Naveh-Pharma, Izraēla

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 36 reizes