Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Sāpes un Saaukstēšanās

Wick Wipar 500 mg/60 mg + 500 mg/25 mg, 16 tabletes

Eur 7,62 16 tabletes
daudzums
Wick Wipar 500 mg/60 mg + 500 mg/25 mgWipar satur paracetamolu - pretsāpju un pretdrudža līdzekli; pseidoefedrīnu - deguna dekongestantu; un difenhidramīnu - antihistamīna līdzekli, kas izraisa miegainību. Paracetamols mazina dažādas ķermeņa sāpes, galvassāpes un drudzi. Pseidoefedrīns iedarbojas uz degunā esošajiem asinsvadiem un mazina deguna aizlikumu. Difenhidramīns mazina iesnas, šķavas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Wick Wipar 500 mg/60 mg + 500 mg/25 mgWipar satur paracetamolu - pretsāpju un pretdrudža līdzekli; pseidoefedrīnu - deguna dekongestantu; un difenhidramīnu - antihistamīna līdzekli, kas izraisa miegainību. Paracetamols mazina dažādas ķermeņa sāpes, galvassāpes un drudzi. Pseidoefedrīns iedarbojas uz degunā esošajiem asinsvadiem un mazina deguna aizlikumu. Difenhidramīns mazina iesnas, šķavas, mazina gļotu uzkrāšanos, un tas ir paredzēts lietošanai nakts laikā. Wipar ir paredzēts deguna un deguna blakusdobumu aizlikuma, kas saistīts ar saaukstēšanās un gripas simptomiem, piemēram, sāpēm, galvassāpēm un/vai drudzi īslaicīgai simptomātiskai ārstēšanai, un tikai tad, ja pirms gulētiešanas ir sāpju simptomi, kas apgrūtina iemigšanu. Wipar paredzēts lietošanai pieaugušajiem un pusaudžiem no 15 gadu vecuma. Iepakojums satur tabletes divās dažādās krāsās, kas paredzētas lietošanai dažādos diennakts laikos. Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju, lai varētu lietot katram diennakts laikam atbilstošās tabletes. "Dienas tabletes": tabletes dzeltenā krāsā, kas satur paracetamolu un pseidoefedrīnu paredzētas lietošanai dienas laikā. "Nakts tabletes": tabletes zilā krāsā, kas satur paracetamolu un difenhidramīnu paredzētas lietošanai nakts laikā. Jums JĀKONSULTĒJAS ar ārstu, ja pēc 4 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk.
sastāvs
Aktīvās vielas dienas tabletē ir paracetamols (500 mg tabletē) un pseidoefedrīna hidrohlorīds (60 mg tabletē).Aktīvās vielas nakts tabletē ir paracetamols (500 mg tabletē) un difenhidramīna hidrohlorīds (25 mg tabletē).Citas sastāvdaļas ir mikrokristāliskā celuloze, kroskarmelozes nātrija sāls, kopovidons, koloidālais silīcija dioksīds, magnija stearāts, hipromeloze, talks (E553b), triacetīns (E1518), pērļu krāsas pigments uz Mica bāzes (kālija alumīnija silikāta (E555)-[mica] un titāna dioksīda (E171) maisījums). Papildus dzeltenais dzelzs oksīds (E172) tikai dienas tabletēs un indigokarmīns (E132) tikai nakts tabletēs.
lietošana
Pieaugušajiem un pusaudžiem no 15 gadu vecuma: jālieto 4 tabletes dienā atbilstoši tālāk sniegtajai informācijai.Katru reizi lietojiet tikai pa vienai tabletei, un tikai uz iepakojuma norādītajā diennakts laikā.NELIETOJIET vairāk kā 3 dzeltenās tabletes dienā.NELIETOJIET zilās nakts tabletes dienas laikā.
ražotājs