Product
Thumb
Seksuālā veselība un uroloģija

AP Dzērveņu koncentrāts ar C un E vitamīniem, 60 kapsulas

Eur 7,82 60 kapsulas
daudzums
Dzērveņu koncentrāts ar C un E vitamīniem, 60 kapsulas Uztura bagātinātājs. Dzērveņu koncentrāts satur organiskās skābes, flavonoīdus, pektīnvielas, glikozīdus un minerālvielas (Fe, Ca, Mg, Hr, Mn). Tam piemīt spēja paaugstināt skābes līmeni urīnā, un tas savukārt rada nelabvēlīgus apstākļus, lai varētu attīstīties baktērijas. Koncentrāta lietošana kopā ar tajā esošajiem E ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Dzērveņu koncentrāts ar C un E vitamīniem, 60 kapsulas Uztura bagātinātājs. Dzērveņu koncentrāts satur organiskās skābes, flavonoīdus, pektīnvielas, glikozīdus un minerālvielas (Fe, Ca, Mg, Hr, Mn). Tam piemīt spēja paaugstināt skābes līmeni urīnā, un tas savukārt rada nelabvēlīgus apstākļus, lai varētu attīstīties baktērijas. Koncentrāta lietošana kopā ar tajā esošajiem E un C vitamīniem palīdz saglabāt urīna izvadceļu veselīgu stāvokli. Komplekss ir spēcīgs antioksidants. Daudzu tautu veselības saglabāšanas sistēmas apstiprina, ka dzērveņu lietošana ir cieši saistīta ar labas veselības un imunitātes uzturēšanu.
sastāvs
1 kapsula pa 0,59 g satur: dzērveņu koncentrātu (Vaccinium macrocarpon), Vitamīnu C (askorbīnskābe), Vitamīnu E (tokoferols).
lietošana
Pa 1 kapsulai  dienā vai pēc ārsta norādījuma. 
ražotājs

SIA Aptiekas Produkcija, Latvija

Skatīt reģistros