-10%
Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Seksuālā veselība un uroloģija

Durex Intense Orgasmic gels, 10 ml 20 reizēm

Eur 12,47 Eur 11,22 10 ml 20 reizēm
daudzums
Durex Intense Orgasmic gels, 10 ml 20 reizēm Durex Intense Orgasmu gēls ar Desirex stimulējošo sastāvdaļu ir izstrādāts VIŅAI - intensīvākiem orgasmiem! Daži pilieni uz klitora priekšspēles laikā un īpašā sildošas, atvēsinošas un tirpas radošo sajūtu formula paaugstinās jutīgumu viņas intīmajās zonās. Pastiprinot viņas kulminācijas brīdi, jūs uzlabosiet Jūs abu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Durex Intense Orgasmic gels, 10 ml 20 reizēm Durex Intense Orgasmu gēls ar Desirex stimulējošo sastāvdaļu ir izstrādāts VIŅAI - intensīvākiem orgasmiem! Daži pilieni uz klitora priekšspēles laikā un īpašā sildošas, atvēsinošas un tirpas radošo sajūtu formula paaugstinās jutīgumu viņas intīmajās zonās. Pastiprinot viņas kulminācijas brīdi, jūs uzlabosiet Jūs abu seksuālo baudījumu! 80% sieviešu, kuras lietoja Durex Intense Gel testēšanas laikā sasniedza orgasmu. Tas nav lubrikants, tas ir stimulējošs gēls un ir nepieciešami tikai 2-3 pilieni (pudelītes satura pietiks apm. 20 reizēm). Katrs mēs esam atšķirīgi un varbūt Jums pietiks ar 2 pilieniem, Bet varbūt vajadzēs vairāk. Lūdzu ņemiet vērā, ka ķermenim var būt nepieciešams laiks, lai reaģētu uz pilieniem un tas pilnībā izjustu, ko var sniegt Durex Intense Gel.
lietošana
Noņemiet pudelītes vāciņu. Pagrieziet galviņu pa vienu ceturtdaļu un dažas reizes nospiediet pumpīti. Pirmajā reizē var būt nepieciešams nospiest 10 reizes, lai parādītos produkts. Nākamajā lietošanas reizē nepieciešamo daudzumu iegūsiet ātrāk. Gēlu viegli iemasējiet klitorā un intīmajās zonās. 
ražotājs

Reckitt Benckiser