Evalar Krasnij koreņ (sarkanā sakne), 60 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Evalar Krasnij koreņ (sarkanā sakne), 60 tabletes

12,98€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Evalar Krasnij koreņ (sarkanā sakne), 60 tabletes Augu izcelsmes preparats uz Sarkanās saknes pamata. Tautas medicīnā izmanto auga spējas stiprināt vīrišķo spēku, tas labvēlīgi ietekmē visus urīnizvadsistēmas orgānus, tonizē, piemīt arī vispārspēcinošas īpašības. Rekomendē kā palīglīdzekli, kas uzlabo prostatas darbību, urīnpūšļa un dzimumorganu veselības stāvokli. Pateicoties bagātīgam vērtīgo vielu saturam ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Evalar Krasnij koreņ (sarkanā sakne), 60 tabletes Augu izcelsmes preparats uz Sarkanās saknes pamata. Tautas medicīnā izmanto auga spējas stiprināt vīrišķo spēku, tas labvēlīgi ietekmē visus urīnizvadsistēmas orgānus, tonizē, piemīt arī vispārspēcinošas īpašības. Rekomendē kā palīglīdzekli, kas uzlabo prostatas darbību, urīnpūšļa un dzimumorganu veselības stāvokli. Pateicoties bagātīgam vērtīgo vielu saturam auga saknē tas uztur fizisko aktivitati pat vecāka gadagājuma cilvekiem. Veicina pilnīgu urīnpūšļa iztukšošanos, padara retāku urinācijas biežumu naktī. Labvēlīgi ietekmē vispārējo organisma balansu, dziedina, uzlabo imunitāti.
sastāvs
2 tabletes - Sarkanās saknes ar sakneņiem pulveris (Rhizomata et radices Hedysarii neglecti) – 744 mg, cinks (cinka oksīds) - 16 mg (160 % no IDD), E vitamīns (dl-α-tokoferols) - 8 mg (66,7 % no IDD), Palīgvielas: apjoma palielinātājs - mikrokristāliskā celuloze, pretsalipes vielas - aerosils (silīcija dioksīds) un kalcija stearāts. 
lietošana
pieaugušajiem pa 1 tabletei 2 reizes dienā ēšanas laikā. Lietošanas ilgums – 1 mēnesis. Pēc vajadzības var lietošanu atkārtot pēc 10 dienu pārtraukuma. 
ražotājs

Evalar, Krievija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 72 reizes