GynoLact vaginālās tabletes, 8 gab.
GynoLact vaginālās tabletes, 8 gab.
GynoLact vaginālās tabletes, 8 gab.
Attēlam ir ilustratīva nozīme

GynoLact vaginālās tabletes, 8 gab.

Drīz būs

GynoLact vaginālās tabletes, 8 gab. Uztur un atjauno maksts mikrofloru. Pienskābās baktērijas dominē veselas sievietes makstī. Ja pienskābo baktēriju skaits makstī samazinās, savairojas anaerobās baktērijas (bakteriālā vaginoze), izraisot nepatīkamus simptomus. Tipiski bakteriālās vaginozes simptomi: palielināts izdalījumu daudzums, ūdeņaina konsistence, izdalījumi ir dzeltenīgi vai pelēcīgi ar nepatīkamu smaku. Sievietes no 18-50 ...

Vairāk par produktu

Par produktu

GynoLact vaginālās tabletes, 8 gab. Uztur un atjauno maksts mikrofloru. Pienskābās baktērijas dominē veselas sievietes makstī. Ja pienskābo baktēriju skaits makstī samazinās, savairojas anaerobās baktērijas (bakteriālā vaginoze), izraisot nepatīkamus simptomus. Tipiski bakteriālās vaginozes simptomi: palielināts izdalījumu daudzums, ūdeņaina konsistence, izdalījumi ir dzeltenīgi vai pelēcīgi ar nepatīkamu smaku. Sievietes no 18-50 gadiem visvairāk ir pakļautas maksts mikrofloras izmaiņām un iekaisumiem. Dzimumdzīve, menstruācijas, grūtniecība, zīdīšana, antibiotiku lietošana, hormonālā kontracepcija, intrauterīnā kontracepcija un maksts tamponi var izraisīt bakteriālo vaginozi. Lai izvairītos no bakteriālās vaginozes, maksts mikrofloru var stiprināt, lietojot vaginālās tabletes, kas satur pienskābās baktērijas. Vaginālās tabletes, kas satur pienskābās baktērijas atjauno skābo vidi un baktēriju balansu makstī. Piena sēnītes infekcija, ko rada savairojušās Candida rauga baktērijas, izraisa niezi, dedzinošu sajūtu un iekaisumu maksts apvidū. Izdalījumi ir biezas konsistences, biezpienveidīgi, ar raugam līdzīgu smaku. Parasti tiek ārstēta ar antibiotikām. Bieži vien par spīti antibiotiku lietošanai, infekcijas atkārtojas. Antibiotikas iznīcina arī labās pienskābās baktērijas. No atkārtotu infekciju parādīšanās var izvairīties, stiprinot maksts mikrofloru. Gynolact ir lokāli lietojamas tabletes, kas satur dabiski makstī esošās pienskābās baktērijas. Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet iepakojumā ievietoto informāciju. Grūtniecēm ieteicams konsultēties ar ārstu pirms produkta lietošanas. Produktu var lietot bērna zīdīšanas periodā. Griezieties pie ārsta, ja veselības stāvoklis pasliktinās vai rodas blakusparādības.

sastāvs

Viena vaginālā tablete satur:2 miljardus  pienskābās baktērijas 3 dažādus Lactobacillus pienskābo baktēriju veidus 

lietošana
Bakteriālās vaginozes ārstēšana: Vienu tableti ar pirkstu palīdzību dziļi ievadīt makstī pirms gulētiešanas 7 dienas pēc kārtas. Profilaksei: Vienu tableti ar pirkstu palīdzību dziļi ievadīt makstī pirms gulētiešanas 2-3 dienas pēc kārtas Pēc antibiotiku kursa vai piena sēnītes: Vienu tableti ar pirkstu palīdzību dziļi ievadīt makstī pirms gulētiešanas vismaz 3 dienas pēc kārtas. Kursu var atkārtot pēc nepieciešamības. 
ražotājs

Vitabalans Oy, Somija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 406 reizes