Product
Thumb
Seksuālā veselība un uroloģija

HealthAid Evening Primrose naktssveces eļļa ar E vitamīnu 1300 mg, 30 kapsulas

Eur 16,05 30 kapsulas
daudzums
Produkts nav pieejams

Naktssveces eļļa ar Vitamīnu E. Bagātīgs GLS avots (10%) Nodrošina 130 mg GLSNaktssveces eļļa ir bagāts omega-6 taukskābju, linolēnskābes un  gamma-linolēnskābes (GLS) avots, kuras organisms var uzņemt tikai ar pārtiku vai uztura bagātinātājiem. Organisms konvertē GLS, hormoniem līdzīgā vielā – prostaglandīnā. Naktssveces eļļa palīdz uzturēt hormonālo līdzsvaru un veselīgu ādu. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

IEVĒRĪBAI
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Naktssveces eļļa ar Vitamīnu E. Bagātīgs GLS avots (10%) Nodrošina 130 mg GLS

Naktssveces eļļa ir bagāts omega-6 taukskābju, linolēnskābes un  gamma-linolēnskābes (GLSavots, kuras organisms var uzņemt tikai ar pārtiku vai uztura bagātinātājiem. Organisms konvertē GLS, hormoniem līdzīgā vielā – prostaglandīnā. Naktssveces eļļa palīdz uzturēt hormonālo līdzsvaru un veselīgu ādu, kā arī nodrošina organismu ar polinepiesātinātajām taukskābēm.

sastāvs


Vitamīns E (20sv)13,4 mg, naktssveces eļļa 1300 mg, Kas nodrošina: Cis-linolskābe (73%) 949 mg,  Gamma linolēnskābe (10%) 130 mg, Oleīnskābe (7.5%) 98 mg, Citas taukskābes (10%) 130 mg.

 

lietošana
pieaugušajiem un bērniem vecākiem par 12 gadiem, viena kapsula dienā ēšanas laikā. Pieaugušajiem, ja nepieciešams, var palielināt lietošanu līdz četrām kapsulām dienā,  vai kā ieteicis ārsts.  Bērniem – kapsulu var arī sadurt un saturu lietot gan iekšķīgi, gan iesmērēt ādā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Glabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā, +15°C …+25°C temperatūrā. Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus. Grūtniecības un zīdīšanas laikā, kā arī ja lietojat recepšu medikamentus, pirms produkta lietošanas konsultēties ar savu ārstu. Nelietojiet produktu, ja Jums ir epilepsija.

 

ražotājs

HealthAid Ltd., Anglija

Skatīt reģistros