Intimina Laselle vaginālā lodīte 28 g, 1 gab.
Intimina Laselle vaginālā lodīte 28 g, 1 gab.
Intimina Laselle vaginālā lodīte 28 g, 1 gab.
Intimina Laselle vaginālā lodīte 28 g, 1 gab.
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Seksuālā veselība un uroloģija

Intimina Laselle vaginālā lodīte 28 g, 1 gab.

Drīz būs

1 gab.
Kad būs? Gribu zināt pirmais!

Laselle™ slodzes vingrinājumu lodītes. Slodzes vingrinājumu lodītes ir piemērots risinājums iegurņa pamatnes muskulatūras vienkāršai un ērtai stiprināšanai. Stiprai iegurņa pamatnes muskulatūrai ir liela nozīme veselīgas intīmās dzīves veidošanā, kas no vairākiem aspektiem stiprina jūsu veselību. Lodveida atsvars dabiski iegulst makstī un kalpo kā stingrs priekšmets, ap kuru sasprindzināt un vingrināt ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Laselle™ slodzes vingrinājumu lodītes. Slodzes vingrinājumu lodītes ir piemērots risinājums iegurņa pamatnes muskulatūras vienkāršai un ērtai stiprināšanai. Stiprai iegurņa pamatnes muskulatūrai ir liela nozīme veselīgas intīmās dzīves veidošanā, kas no vairākiem aspektiem stiprina jūsu veselību. Lodveida atsvars dabiski iegulst makstī un kalpo kā stingrs priekšmets, ap kuru sasprindzināt un vingrināt muskuļus. Rūpīgi izstrādātā lodītes konstrukcija, sekmē pareizu tehniku, optimālu rezultātu iegūšanai. Katras vingrinājumu lodītes iekšpusē ir noteikta smaguma bumbiņa, kas palielina slodzi un stiprina muskuļus, kā arī ļauj pārliecināties, ka lodīte ievietota pareizi. SpecifikācijasLodītes izgatavotas no organismam 100 % nekaitīga silikona un ABS plastmasas, ko apstiprinājusi ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA), tāpēc vingrināšanās ir droša un higiēniska;Nesatur lateksu un ftalātus;Hipoalerģisks materiāls, nesatur ftalātus un bisfenolu;Ērti un progresīvi slodzes vingrinājumi;Līdz pat 6 svara pakāpēm;Ātri pamanāmi (2 līdz 4 nedēļas – klīniski pieradīta medicīnas ierīce) un jūtami rezultāti;Individuāli pielāgota vingrināšanās. Dažādās Laselle™ vingrinājumu lodīšu svara iespējas ļauj uzreiz izvēlēties pašreizējam muskuļu spēkam atbilstošāko svaru un pakāpeniski palielināt to, kā arī vēlāk apvienojot vairākas lodītes, turpināt attīstīt muskulatūru. Neliela slodze (28 g): Iesācējām vai dzemdējušām sievietēm;Vājai iegurņa pamatnes muskulatūrai.

lietošana
Vingrinājumu izpilde: 1. Sasprindzinot mazā iegurņa muskulatūru, paceliet Laselle lodīti uz augšu. 2. Noturiet sasprindzinājumu 2-10 sekundes, dziļi izelpojat. 3. Atbrīvojaties. 4. Atslābiniet muskuļus un mazliet atpūtieties tik pat ilgi cik bijāt sasprindzinājusi muskuļus.Viena treniņa gaitā atkārtojiet sasprindzināšanu / atslābināšanu līdz 10 reizēm. Treniņu atkārtoja vienā piegājienā 2-3 reizes, trīs reizes dienā. Ja vingrinājumi šķiet par grūtu, samaziniet atkārtojumu skaitu. Efektīvam rezultātam treniņus veicat 3-5 dienas nedēļā!Papildus pievienots: antibakteriāla uzglabāšanas somiņa, instrukciju brošūra.
ražotājs

LELOi AB, Zviedrija

Skatīt reģistros