Product
Thumb
Seksuālā veselība un uroloģija

Multi-Gyn Femiwash, 100 ml

Eur 7,98 100 ml
daudzums
Produkts nav pieejams
Īpaši maigs un drošs līdzeklis ikdienas intīmajai higiēnai (pH 4.5-5). Var lietot arī uz citām jutīgām ķermeņa daļām (piemēram, ekzēmas skartas ādas higiēnai).Ziepes nesaturoša, koncentrēta emulsijaĻoti maigs un efektīvi attīrošs produktsNesatur alerģiskus konservantus vai smaržvielasPalīdz uzturēt dabisko ādas pH līmeni intīmajā zonāSatur spēcīgas mitrinošas sastāvdaļasMulti-Gyn - Bio-aktīvi produkti intīmās zonas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Īpaši maigs un drošs līdzeklis ikdienas intīmajai higiēnai (pH 4.5-5). Var lietot arī uz citām jutīgām ķermeņa daļām (piemēram, ekzēmas skartas ādas higiēnai). Ziepes nesaturoša, koncentrēta emulsija Ļoti maigs un efektīvi attīrošs produkts Nesatur alerģiskus konservantus vai smaržvielas Palīdz uzturēt dabisko ādas pH līmeni intīmajā zonā Satur spēcīgas mitrinošas sastāvdaļasMulti-Gyn - Bio-aktīvi produkti intīmās zonas kopšanaiNīderlandes kompānija Bioclin ir izstrādājusi Multi-Gyn produktu grupu ar mērķi palīdzēt sievietēm nodrošināt optimālu intīmo higiēnu un novērst vagināla diskomforta simptomus. Tas ir unikāls, dabisks, negatīvi lādēts polisaharīdu komplekss, kas drošā veidā efektīvi bloķē un neitralizē kaitīgo mikrofloru. Baktērijas tiek "iepītas" garajās polisaharīdu ķēdēs, tās nevar baroties, vairoties, tādēļ nobeidzas un tiek izvadītas ārā.
sastāvs
Produkts ir dabisks, bioloģiski aktīvs, nesatur konservantus. Gandrīz visu šīs grupas produktu pamatā ir patentētais 2QRcomplex, kas iegūts no alvejas (Aloe Barbadensis) lapām.  
ražotājs

Bioclin BV., Nīderlande