Multi-Gyn maksts skalošanas līdzekļa pagatavošanai, 10 tabletes
Multi-Gyn maksts skalošanas līdzekļa pagatavošanai, 10 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Multi-Gyn maksts skalošanas līdzekļa pagatavošanai, 10 tabletes

7,53€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Intensīvai maksts higiēnai. Vaginālu infekciju profilaksei (arī pēc dzimumakta) un kā palīglīdzekli sēnīšu un bakteriālu infekciju ārstēšanā. Intensīvai maksts higiēnai. Vaginālu infekciju profilaksei (arī pēc dzimumakta) un kā palīglīdzekli sēnīšu un bakteriālu infekciju ārstēšanā. Tabletes satur pienskābi, kas veicina pienskābo baktēriju augšanu un alvejas ekstraktu, kas nodrošina maksts audiem optimālus ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Intensīvai maksts higiēnai. Vaginālu infekciju profilaksei (arī pēc dzimumakta) un kā palīglīdzekli sēnīšu un bakteriālu infekciju ārstēšanā. Intensīvai maksts higiēnai. Vaginālu infekciju profilaksei (arī pēc dzimumakta) un kā palīglīdzekli sēnīšu un bakteriālu infekciju ārstēšanā. Tabletes satur pienskābi, kas veicina pienskābo baktēriju augšanu un alvejas ekstraktu, kas nodrošina maksts audiem optimālus apstākļus. 1 tablete paredzēta skalojamā šķīduma pagatavošanai 1 reizei, izmantojot Multi-Gyn baloniņu. Baloniņš ir speciāli radīts maksts skalošanai, tādēļ ir ērts lietošanai jebkurā sev vēlamā pozā.

sastāvs

Tabletes satur pienskābi, kas veicina pienskābo baktēriju augšanu un alvejas ekstraktu. 

lietošana
 1 tablete paredzēta skalojamā šķīduma pagatavošanai 1 reizei, izmantojot Multi-Gyn baloniņu. Baloniņš ir speciāli radīts maksts skalošanai, tādēļ ir ērts lietošanai jebkurā sev vēlamā pozā. 
ražotājs

Bioclin BV., Nīderlande

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 55 reizes