Silvanols Silverex, 30 kapsulas
Silvanols Silverex, 30 kapsulas
Silvanols Silverex, 30 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Silvanols Silverex, 30 kapsulas

Drīz būs

Silvanols Silverex, 30 kapsulas Silverex ir uztura bagātinātājs - dabīgs līdzeklis vīriešu seksuālo spēju veicināšanai ar tribuļa, muira puama, priežu mizas un žeņšeņa ekstraktiem, kā arī l-arginīna hidrohlorīdu. Žeņšens palīdz uzlabot libido, palielina fizisko izturību, spēku un enerģiju, kā arī stimulē nervu sistēmu, palīdzot mazināt stresu un nogurumu. Tribulis stimulē ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Silvanols Silverex, 30 kapsulas Silverex ir uztura bagātinātājs - dabīgs līdzeklis vīriešu seksuālo spēju veicināšanai ar tribuļa, muira puama, priežu mizas un žeņšeņa ekstraktiem, kā arī l-arginīna hidrohlorīdu. Žeņšens palīdz uzlabot libido, palielina fizisko izturību, spēku un enerģiju, kā arī stimulē nervu sistēmu, palīdzot mazināt stresu un nogurumu. Tribulis stimulē seksuālās spējas un vēlmi.

sastāvs

L-arginīna hidrohlorīds, Priežu mizas sausais ekstrakts (2:1), Tribuļa sausais ekstrakts (10-12:1) (≥ 80 % saponīni), Muiras puamas sausais ekstrakts (4:1),Žeņšeņa sausais ekstrakts (3:1) (≥ 4 % ginsenozīdi). 

lietošana
Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 2 reizes dienā. Lietošanas ierobežojumi: Paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām. Bērniem produktu nelietot. 
ražotājs

Silvanols, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 81 reizes