Product
Thumb
Seksuālā veselība un uroloģija

Silvanols Silverex, 30 kapsulas

Eur 12,62 30 kapsulas
daudzums
Silvanols Silverex, 30 kapsulas Silverex ir uztura bagātinātājs - dabīgs līdzeklis vīriešu seksuālo spēju veicināšanai ar tribuļa, muira puama, priežu mizas un žeņšeņa ekstraktiem, kā arī l-arginīna hidrohlorīdu. Žeņšens palīdz uzlabot libido, palielina fizisko izturību, spēku un enerģiju, kā arī stimulē nervu sistēmu, palīdzot mazināt stresu un nogurumu. Tribulis stimulē ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Silvanols Silverex, 30 kapsulas Silverex ir uztura bagātinātājs - dabīgs līdzeklis vīriešu seksuālo spēju veicināšanai ar tribuļa, muira puama, priežu mizas un žeņšeņa ekstraktiem, kā arī l-arginīna hidrohlorīdu. Žeņšens palīdz uzlabot libido, palielina fizisko izturību, spēku un enerģiju, kā arī stimulē nervu sistēmu, palīdzot mazināt stresu un nogurumu. Tribulis stimulē seksuālās spējas un vēlmi.
sastāvs
L-arginīna hidrohlorīds, Priežu mizas sausais ekstrakts (2:1), Tribuļa sausais ekstrakts (10-12:1) (≥ 80 % saponīni), Muiras puamas sausais ekstrakts (4:1),Žeņšeņa sausais ekstrakts (3:1) (≥ 4 % ginsenozīdi). 
lietošana
Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 2 reizes dienā. Lietošanas ierobežojumi: Paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām. Bērniem produktu nelietot. 
ražotājs

Silvanols, Latvija

Skatīt reģistros