Product
Thumb
Seksuālā veselība un uroloģija

Soluro, 30 kapsulas

Eur 6,50 30 kapsulas
daudzums
Soluro, 30 kapsulas Uztura bagātinātājs. Soluro Active satur dabīgo dzērveņu (Vaccinium oxycoccus) koncentrātu. Tas ir iegūts izmantojot unikālu tehnoloģiju, kas ļauj maksimāli saglabāt ogās esošās dabiskās vielas un pastiprināt to darbību. Soluro drīkst lietot kopā ar antibiotikām. Sīkāku informāciju par dzērveņu lietošanu un ietekmi uz organismu jautājiet savam ginekologam vai ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Soluro, 30 kapsulas Uztura bagātinātājs. Soluro Active satur dabīgo dzērveņu (Vaccinium oxycoccus) koncentrātu. Tas ir iegūts izmantojot unikālu tehnoloģiju, kas ļauj maksimāli saglabāt ogās esošās dabiskās vielas un pastiprināt to darbību. Soluro drīkst lietot kopā ar antibiotikām. Sīkāku informāciju par dzērveņu lietošanu un ietekmi uz organismu jautājiet savam ginekologam vai urologam. Bieža urinācija. Infekcija kairina gļotādu, liekot urīnpūslim pastāvīgi sarauties: rodas viltus vajadzība pēc urinācijas, nav iespējams domāt ne par ko citu, kā vien tualetes apmeklēšanu; taču neskatoties uz biežo vajadzību, izdalītais urīna daudzums cistīta gadījumā nemainās (katrā reizē tas izdalās mazā daudzumā), taču katras 20-30 minūtes ir jāiet uz tualeti. Pat ja urīna izdale ir tikai dažas piles, process ir sāpīgs: rodas asas sāpes pirms urinācijas, tās laikā vai biežāk pēc tās, iespējama arī urīna nesaturēšana. Sāpes mugurā vai vēdera lejas daļā. Duļķains, tumšs, nepatīkami smaržojošs urīns vai urīns ar asiņu piejaukumu. Var paaugstināties temperatūra.
sastāvs
Kriodesikēts dzērveņu ogu (Vaccinium oxycoccus) koncentrāts  
lietošana
2 kapsulas diennaktī.Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 2 reizes dienā. Devu var palielināt pēc ārsta vai farmaceita norādījuma. 
ražotājs

SolePharm, Latvija

Skatīt reģistros