-30%
Soluro OD First Choice, 15 kapsulas
Soluro OD First Choice, 15 kapsulas
Soluro OD First Choice, 15 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Soluro OD First Choice, 15 kapsulas

7,73€ 5,41€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Soluro OD First Choice satur augstas koncentrācijas lielogu dzērveņu (Vaccinium macrocarpon) ekstraktu un purva dzērveņu (Vaccinium oxycoccus) koncentrātu, kas iegūti izmantojot unikālu tehnoloģiju, lai maksimāli saglabātu ogās esošās dabiskās vielas un pastiprinātu to darbību. Soluro OD First Choice drīkst lietot kopā ar antibiotikām. Sīkāku informāciju par dzērveņu lietošanu un ietekmi ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Soluro OD First Choice satur augstas koncentrācijas lielogu dzērveņu (Vaccinium macrocarpon) ekstraktu un purva dzērveņu (Vaccinium oxycoccus) koncentrātu, kas iegūti izmantojot unikālu tehnoloģiju, lai maksimāli saglabātu ogās esošās dabiskās vielas un pastiprinātu to darbību. Soluro OD First Choice drīkst lietot kopā ar antibiotikām. Sīkāku informāciju par dzērveņu lietošanu un ietekmi uz organismu jautājiet savam ginekologam vai urologam.

sastāvs

Lielogu dzērveņu sausais ekstrakts, kas satur 30% proantocianidīnus (PAC) (Vaccinium macrocarpon) - 170 mg• Kriodesikēts purva dzērvenes ogu ekstrakts (10:1) (Vaccinium oxycoccus) - 100 mg• Želatīns• Taukskābju magnija sāļi (E470b) 

lietošana
Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā  vai kā ieteicis ārsts vai farmaceits.   
ražotājs

Solepharm Pharmaceuticals, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 33 reizes