Product
Thumb
Seksuālā veselība un uroloģija

Uravit Complex nātres, tīruma kosas, dzērveņu ekstr., 60 kapsulas

Eur 11,65 60 kapsulas
daudzums
Produkts nav pieejams
Uravit Complex ir kompleksa sastāva uztura bagātinātājs ērti lietojamu kapsulu veidā, kas labvēlīgi ietekmē pareizu urīnceļu funkcionēšanu, ko nodrošina tīruma kosas laksti un nātru lapas. Uravit Complex uztura bagātinātājs, papildu augstas koncentrācijas CYSTICRAN40 lielogu dzērveņu ekstraktam, satur arī nātru lapu ekstraktu. Tīruma kosas lakstu ekstrakts veicina urīnceļu un nieru izvadfunkcijas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Uravit Complex ir kompleksa sastāva uztura bagātinātājs ērti lietojamu kapsulu veidā, kas labvēlīgi ietekmē pareizu urīnceļu funkcionēšanu, ko nodrošina tīruma kosas laksti un nātru lapas. Uravit Complex uztura bagātinātājs, papildu augstas koncentrācijas CYSTICRAN40 lielogu dzērveņu ekstraktam, satur arī nātru lapu ekstraktu. Tīruma kosas lakstu ekstrakts veicina urīnceļu un nieru izvadfunkcijas un sekmē pareizu urīnceļu darbību.
sastāvs
(1 kapsulā): lielās nātres lapu ekstrakts (31,65 %), želatīns, tīruma kosas ekstrakts (22,78 %), preželatinizēta kukurūzas ciete, taukskābju magnija sāļi un bezūdens koloidālais silīcija dioksīds (pretsalipes vielas), CYSTICRAN®40 lielogu dzērvenes ekstrakta pulveris (0,36 %), dzelzs oksīda sarkanais un dzelzs hidroksīdi un titāna dioksīds (krāsvielas).   
lietošana
1 kapsula vienu reizi dienā. 
ražotājs

Herbapol - Lublin S.A., Polija

Skatīt reģistros