Product
Thumb
Seksuālā veselība un uroloģija

Urosept, 60 tabletes

Eur 6,68 60 tabletes
daudzums
Produkts nav pieejams

Urosept, 60 tabletes Urosept ir tradicionāli lietotas zāles ar vieglu diurētisku iedarbību. Šo zāļu efektivitāte zemāk minēto indikāciju gadījumā ir pierādīta vienīgi pamatojoties uz ilgstošu lietošanu un pieredzi. Urosept lieto kā palīglīdzekli urīnceļu infekciju un nefrolitiāzes (nierakmeņi) gadījumos. Ja pēc 14 dienām Jūs nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas. Vairāk par produktu

Piegāde
BEZ MAKSAS AR PASTA STACIJU

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Urosept, 60 tabletes

 

Urosept ir tradicionāli lietotas zāles ar vieglu diurētisku iedarbību.

 

Šo zāļu efektivitāte zemāk minēto indikāciju gadījumā ir pierādīta vienīgi pamatojoties uz ilgstošu lietošanu un pieredzi.

 

Urosept lieto kā palīglīdzekli urīnceļu infekciju un nefrolitiāzes (nierakmeņi) gadījumos. Ja pēc 14 dienām Jūs nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.

sastāvs
Aktīvās vielas: Betulae folii, Petroselini radicis, Phaseoli pericarpii extractum spissum compositum, Matricariae floris extractum siccum, Vitis-idaeae folii extractum siccum, Phaseoli pericarpii pulvis, Kalii citras, Natrii citras. 

 


lietošana
Pieaugušie, gados vecāki cilvēki un pusaudži no 12 gadu vecuma. Ja ārsts nav nozīmējis savādāk, jālieto 2 tabletes trīs reizes dienā (tabletes jānorij, uzdzerot glāzi ūdens). Ārsta uzraudzībā Urosept var lietot arī ilgstoši (un vienlaicīgi ar citām zālēm). Ja Jums liekas, ka Urosept iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu.

 

ražotājs

Poznan Herbal Company "Herbapol" SA, Polija

Skatīt reģistros